Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence alınır. Morrowind Tes serisinin en iyi oyunu olarak görülür hatta.
Her oyunu zamanında oynarsan güzeldir bence. Morrowind o dönem için devrimsel bir oyundu, o yüzden çok sevildi. Eskiden oynamış insanlar bugün de oynayıp keyif alabilirler nostaljik havasından dolayı ama ilk kez oynayacak birisinin Morrowind'den keyif alabileceğini sanmıyorum. Çok çok eski bir oyun.

Her oyunu zamanında oynarsan güzeldir bence. Morrowind o dönem için devrimsel bir oyundu, o yüzden çok sevildi. Eskiden oynamış insanlar bugün de oynayıp keyif alabilirler nostaljik havasından dolayı ama ilk kez oynayacak birisinin Morrowind'den keyif alabileceğini sanmıyorum. Çok çok eski bir oyun.
Ben Baldur's Gate'e 2018 sonlarında başladım.Ama ona rağmen çok mükemmel zevk almıştım oyundan oyun 1996-1997 oyunu idi.Max payne ve Mount and blade warband'da öyle mesela iyi oyun olursa her türlü zevk verebilir.ama şu konuda haklısın, her oyunu zamanında oynamak en iyisi.

Hahahah bu şeye benzemiş Hindistan’da yaşayanların birbiriyle anlaşıp Play Store’a girip Tiktok puanını 4,9’dan 1,3’e indirmesine benzemiş.

Oyun çıkalı 12 saat olmuş daha oy verenlerin %90’ı oyunu oynamamıştır bile.
Aslında bu bir patlamaydı.
Sektörün tamamı SJW olmaya başladı.Dünya da o kadar sorun var ki, bir tek belli bir kısmı ele almaları insanı soğutuyor. Ve bu tür örneklerin aşırı çoğalmaları irite etmeye başladı.İnsan hakkını savunmak iyi bir şeydir;ama bunlar cıvkını çıkardı.bazıları hikaye için kötü puan vermedi. Haa bu arada kıskançlık ve art niyetler de vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık