Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Friedeyi 2 kişi kestim vicdan azabı çekiyorum raconu bozduğum için
@RedTeroR
Onu deniyorum ama buramıyorum kafası çok oynak :( 50 kere ölmüşümdür. Gael bitti,Nk çok kolaydı, Friedeyi bile alırdım bir şekilde ama Midir bambaşka zor olmuş
Ben hep ayağının altına girmeyi denedim çok zaman kaybettim öyle ama kafaya çalışıp hayvanı görünce tabi yine zorladı ama öldü de.

Ben hep ayağının altına girmeyi denedim çok zaman kaybettim öyle ama kafaya çalışıp hayvanı görünce tabi yine zorladı ama öldü de.
Peki birşey sorayım. Kullandığın silah nedir bence Black Knight Sword +5, Greatsword +10 ve Dark Sword +10 üçlüsü var. Birde Gaels Great Sword +5
Ekipmanlarım mı yetersiz acaba?

Peki birşey sorayım. Kullandığın silah nedir bence Black Knight Sword +5, Greatsword +10 ve Dark Sword +10 üçlüsü var. Birde Gaels Great Sword +5
Ekipmanlarım mı yetersiz acaba?
Yüzüklerin neler ? Ben ilk seferde Curved Sword ile kesmiştim ama yüzükler önemli. Tabi statların da önemli Midir yanlış bilmiyorsam en fazla cana sahip Boss.

Yüzüklerin neler ? Ben ilk seferde Curved Sword ile kesmiştim ama yüzükler önemli. Tabi statların da önemli Midir yanlış bilmiyorsam en fazla cana sahip Boss.
Şuan açık değil ama hatırladığım kadarıyla yazayım. Estus geliştiren var bi tane. 1 tanesi equipment load ve hp veriyor. Meşhur bir yüzüktü great favor mu neydi + 3 o. Life ring var can veriyor ekstra. Birde yanlış hatırlamıyorsam havels ring vardı.
Stat dağılımı
Can 35 falandı
staminia 20lerde birşeydi
Vit 23tü yeni bastım aklımda :D
Str 35 miydi neydi
Dex 15 20 falan

Şuan açık değil ama hatırladığım kadarıyla yazayım. Estus geliştiren var bi tane. 1 tanesi equipment load ve hp veriyor. Meşhur bir yüzüktü great favor mu neydi + 3 o. Life ring var can veriyor ekstra. Birde yanlış hatırlamıyorsam havels ring vardı.
Stat dağılımı
Can 35 falandı
staminia 20lerde birşeydi
Vit 23tü yeni bastım aklımda :D
Str 35 miydi neydi
Dex 15 20 falan
Midir iyi boss çok fazla mekaniği var bence statların normal alabilmen lazım.

Karstaag geldi aklıma şimdi az öldürmemişti beni :oleyo2:

Skyrim :ühü:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık