Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlginçti ya o karakter. Zor da olsa Geralt onu indirir diyordum ama tek yedi garibim. :/ Canavar avcılarının dahi dokunamadığı canavarların olduğunu ilk kez o zaman öğrenmiştim. Keşke daha fazla değinilseydi onlara.
O kısım komikti biraz, gel bakalım şu gümüş'ün tadına bak diye girdim mağaraya. Kaido gören Luffy'ye döndü sonumuz. :hhh:

Boş adam yahu o.Hic isinamadim.Gaunterr O'diim daha iyiydi.
Gaunter O'Dimm daha dolu ve daha gizemli bir karakter. Ne olduğunu bile öğrenemiyoruz, o yönden daha ilgi çekici olduğu aşikar zaten. Unseen Elder bildiğimiz yüce vampir. Yani Dettlaff'tan, Regis'ten falan farkı çok daha yaşlı olması. O yüzden güçlü olması dışında kayda değer bir özelliği yok.

İlginçti ya o karakter. Zor da olsa Geralt onu indirir diyordum ama tek yedi garibim. :/ Canavar avcılarının dahi dokunamadığı canavarların olduğunu ilk kez o zaman öğrenmiştim. Keşke daha fazla değinilseydi onlara.
Bir daha soru sorma, öldürürüm dedi, buna rağmen Regis'e ne yaptığını sordum, öldürdü beni. Cidden şaka yapmıyormuş. Sonra farklı bir şey denemeye karar verdim. Regis'e, Dettlaff'ı öldüreceğimi söyledim, gidip Orianna'dan taşı aldım, sonra buluşunca Syanna'yı götürelim dedim. Regis ile masal evine geri dönünce, Regis'i orada bırakıp mağaraya tek başıma gittim, yine öldürdü. Ama bu sefer hiç konuşmadan biçti beni.

Gaunter O'Dimm daha dolu ve daha gizemli bir karakter. Ne olduğunu bile öğrenemiyoruz, o yönden daha ilgi çekici olduğu aşikar zaten. Unseen Elder bildiğimiz yüce vampir. Yani Dettlaff'tan, Regis'ten falan farkı çok daha yaşlı olması. O yüzden güçlü olması dışında kayda değer bir özelliği yok.
Serinin en iyi yeri 3 cadı hikayesidir.Köylülerin ikilemleri ve hayatta kalma istekleri,atmosfer seçimlerin falan.Net serinin zirvedir Velen kısımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık