Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar AC muhabbeti dönünce bende Unity yükledim pc ye,yakın zamana kadar oyunla ilgili herhangi bir şey duymadım.Ne zaman açsam oynaşam adam havada kalıyor bişey oluyor.Sonra açtım interneti baktım ne oluyor diye bu oyun yanlış duymadiysam bitmeden sunulmuş.Çıldırıciim efendim bu ne rezillik.
Unity, AC'yi batıran oyun bu hali bir çok hatadan arındırılmış halidir daha.

Bu kadar AC muhabbeti dönünce bende Unity yükledim pc ye,yakın zamana kadar oyunla ilgili herhangi bir şey duymadım.Ne zaman açsam oynaşam adam havada kalıyor bişey oluyor.Sonra açtım interneti baktım ne oluyor diye bu oyun yanlış duymadiysam bitmeden sunulmuş.Çıldırıciim efendim bu ne rezillik.
İlginç Unity’nin bütün bug’lardan kurtuldu diye biliyorum.
Başlarda çok bug vardı ama büyük bir güncellemeyle kaldırdılar. Açıkcası bende hiç bug yoktu. Oyunu satın mı aldın yoksa internetten mi indirdin?

Ubisoft her sene AC spamlamaya karar verdiği için Unity teknik anlamda en sıkıntılı oyun. Sonrasında yeni yeni 2-3 senede bir çıkarmaya başladılar. Çok fazla bug vardı ilk çıktığında, sonradan bir sürü güncelleme ile azalttılar belli bir oranda ama sende niye öyle oldu bilmiyorum. Güncel sürüm olmayabilir.

Ben bilgisayar oyunlarından pek anlamıyorum.Elde bir psp var.Saolun çok şey anladım sayenizde.ama pes etmedim o son sürümü bulacam saolun hepinize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık