Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AC serisine baştan başladım. Revelations'tayım şu anda. O zaman oynarken fark etmemişim ama grafik olarak önceki oyunların üstüne koymuş bayağı. Bakalım eski zevki alabilecek miyim. Şimdilik listem: Brotherhood>2>1

Hikaye olarak 2 hepsini ezer ama :D

AC serisine baştan başladım. Revelations'tayım şu anda. O zaman oynarken fark etmemişim ama grafik olarak önceki oyunların üstüne koymuş bayağı. Bakalım eski zevki alabilecek miyim. Şimdilik listem: Brotherhood>2>1

Hikaye olarak 2 hepsini ezer ama :D
Brootherhood Ac serisinin CoD-Modern Warfareıdır.Ne kadar iki serinin de ikinci oyunları en sevdiğim oyunları olsa da bu dediğim iki oyun farklı bir soluk getirmiştir serilere.

Ds serisinin oyun dünyasına yaptığı en büyük katkılardan biri hardcore gamer olmaya özenen ergenlerin egosunu tatlı tatlı okşamasıdır. Piyasadaki zorluk algısından ötürü şu oyunları bitirdikten sonra çok matah bir şey başardığını ve gerçekten buna herkesin çapının yetmeyeceğini düşünen bir sürü sevimli kardeşimiz var. Tabi soulsborne serisini oynayıp bitirmiş adamlar özelllikle Ng için bu zorluk seviyesine yapılan abartı yorumlara mabadıyla gülüyor. Komple Ds serisi sadece Bloodborne'un yanında bile vasat kalırken öveyim derken çok uçmamak lazım. Zorluk isteyen combat sistemi kompleks olacak oyuna tamamen hakim olacağım diyen gitsin Nioh'i bitirsin. Talisman falan kullanmadan. Ds serinin tarzı dünyası ve atmosferi beni bağlıyor diyen de gitsin BB oynasın. Hatrına bu kadar ağlanacak bir oyun serisi değil.
Ds hakkında düşüncelerimi özetlemişsin. Zorluğu aşırı abartılıyor. Bloodborne ve nioh gibi oyunlar için 2011 yılında güzel bi temel atmış o kadar.

3. oyun yok. Vol2'de vardır belki bilmiyorum ama denemek istiyorsan ayrı indirmen lazım. Sistemini yaz da ben sana düzgün çalışıp çalışmayacağını söyleyeyim. Boşuna uğraşma.
Bana da pasla lan ben de oynayam. Yıllar önce de denediğimde “g3 ü döndür” falan dediği bir yerde takılı kalmıştım. Controllersız zor iş :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık