Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Az çok doğru
2. oyunda misal gemi patlamıyor ama en kötü sonlarından birisi tüm mürettebatın ölmesi. 3. oyunda ise gemi patlamadan kaçarken bir gezegene çakılıyor.
Çok teşekkürler.

Sekiro konusunda kararsız kaldın sanırım zorluğunda. Sekiro gerçi bir souls oyunu değil ama gene de sıralamaya koyuyorum ben zorluk zorluktur diye. Demon soulsu listeme koymadım çünkü Oyunu yarım bırakmak zorunda kalmıştım hala bitiremedim. Yarısında ps 3 bozulmuştu şansıma öyle kaldı. Ps 5 özel oyunları arasında Demon souls gelecek deniyor remake baştan yapımı o zaman bitiririm artık.
Ps5 e gelirse oynar mıyım bilmem de oynayamama olasılığım çok yüksek :D

İyi iyi şeriata uymuşsun en azından. :D

@Eustass Captain Kidd
Evet. Renegade yerine paragon demişim.
benim o bayağı yüksekti ama çıkmadı.Ya da çıktıştır belki ama seçmemişimdir.

Ps5 e gelirse oynar mıyım bilmem de oynayamama olasılığım çok yüksek :D

benim o bayağı yüksekti ama çıkmadı.Ya da çıktıştır belki ama seçmemişimdir.
Ben mecbur alacağım el mahkum Gow falanda bekliyorum Demon Souls da bunun sosu nanesi olur üstüne. Birde From ile yeni antlaşma yapacak söylentileri var sony BB gibi ps 5 e özel oyunlar gelme ihtimali. Bunlar olmasa ama yeni nesilde konsol almak sıkıntı 4 5 bin tl bandında çıkacaklar sonuçta bir de 4k tv gerekliliği masraf üstüne masraf.

Burada pek seveni yok gördüğüm kadarıyla ama dark souls sevenlere hollow knightı önerebilirim. Hikaye müzik arka plan görüntüleri altı üstü müzikleriyle beraber dört kişinin yaptığına inanılmayacak kadar güzeldir. Zorluğu gerçekten candan bezdirir hikayesi tam anlamıyla verilmez yüzlerce kere ölürsün ama bırakamazsın. Metroidvania türünün bence Ori ile en büyük temsilcisi. Oriyi birkaç kere bitirdim ama Hollow'u tam anlamıyla bitiremedim. Oyun yüzde 112 lik bir oyun çünkü. Tam anlamıyla bitiremeyince içinde kalıyor insanın. Bu arada söylemeliyim ki ilk defa oynayacak birinin 100 saatini yer. Harita ilerledikçe açıldığı için yön falan bazen sıkıntı olabiliyor ama yine de bırakamıyor insan

Burada pek seveni yok gördüğüm kadarıyla ama dark souls sevenlere hollow knightı önerebilirim. Hikaye müzik arka plan görüntüleri altı üstü müzikleriyle beraber dört kişinin yaptığına inanılmayacak kadar güzeldir. Zorluğu gerçekten candan bezdirir hikayesi tam anlamıyla verilmez yüzlerce kere ölürsün ama bırakamazsın. Metroidvania türünün bence Ori ile en büyük temsilcisi. Oriyi birkaç kere bitirdim ama Hollow'u tam anlamıyla bitiremedim. Oyun yüzde 112 lik bir oyun çünkü. Tam anlamıyla bitiremeyince içinde kalıyor insanın. Bu arada söylemeliyim ki ilk defa oynayacak birinin 100 saatini yer. Harita ilerledikçe açıldığı için yön falan bazen sıkıntı olabiliyor ama yine de bırakamıyor insan
Benim çok sevdiğim türden bir oyun da bitiremiyorum çünkü platform oyunlarında zorluk aşırı tilit ediyor beni. Dark souls oyunlarını onlarca kez bitirsemde sıkmaz ama aynı zorluk Hollow tarzı oyunlarda acayip bunaltıyor. O sabra ulaşabilirsem anında bitireceğim ilk oyunlardan biri olacak bu oyun.

Benim çok sevdiğim türden bir oyun da bitiremiyorum çünkü platform oyunlarında zorluk aşırı tilit ediyor beni. Dark souls oyunlarını onlarca kez bitirsemde sıkmaz ama aynı zorluk Hollow tarzı oyunlarda acayip bunaltıyor. O sabra ulaşabilirsem anında bitireceğim ilk oyunlardan biri olacak bu oyun.
Böyle düşünen çok kişi var. Zorluğun zorla oluşturulduğu düşüncesi var ve bu düşünce atari oyunu tecrübesinden geliyor. Her ikisinde de delirdiğim çok an olduğu için hak veriyorum. Ama delirten başka bir şey var.

Bu. Adam hiç takılmadan patır patır geçiyor. Nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Kendimi kolsuz gibi hissediyorum bunların yanında

Herkesin bir all blue'su vardır. Ahan da benimkisi budur işte. Cd Project, Sekiro'yu yapan ekibi kendi bünyesine alsa keşke xd Gerçi söylediğine en yakın şey GoW gibi duruyor. Tek eksiği rpg ögeleri.
Sekiroyu yapan ekip 9nlari bünyesine katsın.H böylece globallik ayağına kolay oyun yapmazlar xd

Ben mecbur alacağım el mahkum Gow falanda bekliyorum Demon Souls da bunun sosu nanesi olur üstüne. Birde From ile yeni antlaşma yapacak söylentileri var sony BB gibi ps 5 e özel oyunlar gelme ihtimali. Bunlar olmasa ama yeni nesilde konsol almak sıkıntı 4 5 bin tl bandında çıkacaklar sonuçta bir de 4k tv gerekliliği masraf üstüne masraf.
Çok para gerekiyor.O kadar param olsa PS4 pro alırdım zaten zamanında.

Sekiroyu yapan ekip 9nlari bünyesine katsın.H böylece globallik ayağına kolay oyun yapmazlar xd

Çok para gerekiyor.O kadar param olsa PS4 pro alırdım zaten zamanında.
Valla elin avrupalısı ne miktarda alıyorsa konsolu bize on ile çarpılıp geliyor. Sadece konsol olsa gene kabül şimdi 4k olayı çıkardılar başımıza ne acelesi vardı 4k teknolojinin. Ekran kartının gücünü full 4k optimize etmeye haryacaklar sonra oyunlardaki asıl gelişmesi gereken yerler gelişmeyecek. Ama adamlar genele hitap etme peşinde yapacak bir şey yok genel oyuncu kitlesine anlatamıyoz çözünürlük her şey değildir diye . Bunlara Sekiro oynanışı koy 1080p Witcher 3 oynanışı koy 4k ne seçecekleri belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık