Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yılın goty si mario zelda veya horizon bu üçlüden biri seçilecek muhtemelen. Ama zaten goty de ilk 3 4 oyun giriyor onların arasında sow da girer muhtemelen bu oyunu keşke sony gibi bir firma yaptırsaymış ps 4 e özel gelirdi belki ama. Sony nin oyunlarına nasıl özenip yüksek bütçeyle yaptığını görüyoruz misal şu oyunu sonye verseler sony 3 kat daha iyi bir iş çıkarırdı. Ubisoft warnerbross ea games bunların eline bu tarz oyunlar geçmemeli.
Sony bence de daha iyi yapardı. Oynanış açısından iyi mi olurdu bilemem ama sony'nin oyunlar iyi de olsa kötü de olsa genellikle kalite akıyor.
Dark souls ile bloodborn arasındaki kalite farkı da büyük ihtimalle sony'den kaynaklı birşeydi. Tabi tarzları farklı olduğundan dark soulsu daha çok beğenen vardır ama kalite farkı ortada yine de.

Metacritic scorları ciddiye alınıyorsa Senin saydığın oyunlara muhtemelen persona 5 de dahil olur. ben ödülü kimin aldığına pek takmıyorum Ama bu oyun daha düzgün bi firmanın elinde olsa seçilebilirdi. Sadece sistem değil konu, mekan, düşman tipleri olarak da böyle bir malzeme bi daha bulunmaz.
Microtransaction'lar yüzünden baya kötü yorumlar aldı oyun. Bu eleştirilerle asla GOTY seçilmez bence. MGS 5'in yarım çıkmasına gösterilen tepki gibi oldu.

Ordu kuracaksın dediler aldık oyunu. 3 kaptan domine etmek ordu kurmak oluyormuş :D

Mgs 5 gibi ordu kurma olsa, witcher 3'teki ciri gibi güçler olsa, arkham gibi gadget yerine güç listesi olsa tadından yenmezdi. Yeni bişeye bile gerek yok başka oyunlardan bişeyler kapmaları yeterdi.

Sony bence de daha iyi yapardı. Oynanış açısından iyi mi olurdu bilemem ama sony'nin oyunlar iyi de olsa kötü de olsa genellikle kalite akıyor.
Dark souls ile bloodborn arasındaki kalite farkı da büyük ihtimalle sony'den kaynaklı birşeydi. Tabi tarzları farklı olduğundan dark soulsu daha çok beğenen vardır ama kalite farkı ortada yine de.

Metacritic scorları ciddiye alınıyorsa Senin saydığın oyunlara muhtemelen persona 5 de dahil olur. ben ödülü kimin aldığına pek takmıyorum Ama bu oyun daha düzgün bi firmanın elinde olsa seçilebilirdi. Sadece sistem değil konu, mekan, düşman tipleri olarak da böyle bir malzeme bi daha bulunmaz.
Microtransaction'lar yüzünden baya kötü yorumlar aldı oyun. Bu eleştirilerle asla GOTY seçilmez bence. MGS 5'in yarım çıkmasına gösterilen tepki gibi oldu.

Ordu kuracaksın dediler aldık oyunu. 3 kaptan domine etmek ordu kurmak oluyormuş :D

Mgs 5 gibi ordu kurma olsa, witcher 3'teki ciri gibi güçler olsa, arkham gibi gadget yerine güç listesi olsa tadından yenmezdi. Yeni bişeye bile gerek yok başka oyunlardan bişeyler kapmaları yeterdi.
BB bana göre ds 2 3 ten güzeldi misal ama dark souls birin yeri ayrıdır bende o cidden bir devrim olmuştu kendi çıktığı dönem de. Ya şimdi meta puanları etkilemese bile diyelim zaten bu oyun 100 puan alıyorsa muhtemelen goty de alır yani. misal wb ye bağlı firmanın son batman oyunu da eksik doluydu villain yoktu düzgün oyunda görevler dandikti araba görevleri falan zorla sıkıcı ana görevler yaptırıyordu oyun sana. Wb aç gözlülükten yarım yamalak yaptırıyor işleri. Shadow of war 3 gelecek muhtemelen bakalım o nasıl olacak. Oyunun bütçesi de kesin fazla değildi en fazla 30 40 milyon dolar harcamışlardır şu yeniliklere falan Sony nin yeni god of war oyununa harcadığı paranın 10 da biri vardır artık. Ama ara sahnelerin hakkını verelim WB sonuçta film üzerine kurulu bir şirket ara sahneler falan on numara :D geçmişi görmeler falan efsane.

Ben de shadow of warı bitirdim origins yolda şuan harbi pahalı elde para kalmadı. Sen de o kadar sistem dizmişşin süs gibi duruyor demek bu oyunları oynayamadıktan sonra. :/ Evil within 2 de göm bir ara o da çok iyi olmuş indirimde falan al. Her profil resmini değiştirdiğinde başka biri zannediyorum seni başta.
Şuan okul sebebiyle alsam da oynayamam gibi. Yazı bekleyecem belki indirime girer.

Yok ya sistem süs gibi durmuyor hatta gereğinden fazla oyun var zaman yetmiyor.:D Sadece şu aralar çok para harcadığımdan mütevellit yeni oyunlara ayıracak para kalmadı.

Son düzenleme:
Şuan okul sebebiyle alsam da oynayan gibi. Yazı bekleyecem belki indirime girer.

Yok ya sistem süs gibi durmuyor hatta gereğinden fazla oyun var zaman yetmiyor.:D Sadece şu aralar çok para harcadığımdan mütevellit yeni oyunlara ayıracak para kalmadı.
Shadow of wara hikaye dlc leri gelecek yeni oynanan karakterlerle mayısta bitecek hepsi haziranda yaz indirimlerinde alırsın dlcler le birlikte oh bal. Ama evil within 2 de al bak kesin hele bir tane fotoğraf çeken sanatkar bir villain var bayılırsın :D

Shadow of wara hikaye dlc leri gelecek yeni oynanan karakterlerle mayısta bitecek hepsi haziranda yaz indirimlerinde alırsın dlcler le birlikte oh bal. Ama evil within 2 de al bak kesin hele bir tane fotoğraf çeken sanatkar bir villain var bayılırsın :D
Para kalırsa ilk sırama koyuyum listemdekilerden sonra. Daha cuphead de alacam. Gerçi yaza 1.5k felan birikmiş para olur rahat.

Boss savaşı istiyorum ben zorundan.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık