Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2034'ü okumasan da olur ama 2033 ve 2035 kesin oku. Ayrıca Wolfenstein oynamadın mı sen :( The Old Blood ve The New Order? Öyle bir hataya düştüysen hemen telafi et... Gerçekten eğlenerek oynayabileceğin oyunlar ve konusu da sağlam.
Biraz oynadım. :( O ara pek sarmamıştı. Şu New Order'ın puanlar da çok iyi değildi sanırsam.

Bu arada EA Access bir haftalığına ücretsiz olmuş. Deneyemediğim oyunlar vardı, onları inceleme fırsatı buldum. (NFS mesela) Müthiş hızlı internetimle dün gece 90 gb civarı oyun indirdim. :cool:

Biraz oynadım. :( O ara pek sarmamıştı. Şu New Order'ın puanlar da çok iyi değildi sanırsam.

Bu arada EA Access bir haftalığına ücretsiz olmuş. Deneyemediğim oyunlar vardı, onları inceleme fırsatı buldum. (NFS mesela) Müthiş hızlı internetimle dün gece 90 gb civarı oyun indirdim. :cool:
Sen puana bakma güven bana. Uzun zaman sonra eğlenerek oynadığım tek oyun olmuştu. Harbiden fena sarıyor oyun devam edersen.
Ne güzel :( Ben 9GB oyunu 1 haftada indirebiliyorum anca.

E iyi madem öyle diyorsun. Sınavlar bitince bakarım tekrardan.
Daha yeni arka arkaya The New Order ve The Old Blood'ı bitirdim. Bugüne kadar oynamadığıma pişman oldum. Son yıllarda çıkan en iyi fps'lerden biri bence.

The New Order diğer oyuna göre daha iyi tabi. Oyun süresi çok daha uzun ve senaryosu da daha iyi. Ama Old Blood da baya keyif veriyor insana.

Daha yeni arka arkaya The New Order ve The Old Blood'ı bitirdim. Bugüne kadar oynamadığıma pişman oldum. Son yıllarda çıkan en iyi fps'lerden biri bence.

The New Order diğer oyuna göre daha iyi tabi. Oyun süresi çok daha uzun ve senaryosu da daha iyi. Ama Old Blood da baya keyif veriyor insana.
Zaten Old Blood, ek paket gibi bir şeydi sanırım. New Order'ın öncesini anlatıyor ve oyun süresi kısa. New Order ise ana konu ve esas oyun.
Zaten yeni çıkacak oyunda onun devamını anlatacak. Trailer izlediysen adamımız ölmemiş görünüyor.

Zaten Old Blood, ek paket gibi bir şeydi sanırım. New Order'ın öncesini anlatıyor ve oyun süresi kısa. New Order ise ana konu ve esas oyun.
Zaten yeni çıkacak oyunda onun devamını anlatacak. Trailer izlediysen adamımız ölmemiş görünüyor.
Ek paketti doğru ama ek paket olmayacak kadar da uzundu bence. Yaklaşık 7 saatte bitirdim ben old blood'ı.

Şimdi izledim yeni oyunun videosunu. Bakalım, her türlü oynanır oyun.

Dün XBOX ONE E3 vardı canlı yayın twitchten, izleyenler Anthem adlı oyunu görmüştür. Alasım var ama ilk önce XBOX ONE almam lazım.

En yakın böbrek satabileceğim mekan nerede var? İstanbul içi lütfen :D

FC3
Darksiders 1-2 o
COD Black OPS
GOW serisi

O kadar oyun oynadım şu oyunların verdiği memnuniyeti veren bir oyun denk gelmedi.Severek oynadıklarım oldu bu saydıklarım başka be.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık