Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Re 4 Remake tekrar başladım pro zorlukta. Zorluk biraz kan kusturuyor düşmanlar ayı gibi hasar vurduğu için. En ufak hataya yer olmuyor oynarken ama bayılarak oynuyorum. O kadar güzel bir oynanışı var ki. Herhalde 3.kez bitiririm aradan zaman geçtikçe.

Profesyonel zorlukta oynarken verilen ilk silahın bütün özelliklerini hemen maksimum yapıp daha çok tabanca mermisi düşüren çanta ve craft yaparken bonus mermi üretme perklerini alınca oyunun o caydırıcı zorluğu kayboluyor. Mermi sıkıntısı çekmedim o silahla oynarken. Oynarken daha da rahatlatıyor insanı.

Re 4 Remake tekrar başladım pro zorlukta. Zorluk biraz kan kusturuyor düşmanlar ayı gibi hasar vurduğu için. En ufak hataya yer olmuyor oynarken ama bayılarak oynuyorum. O kadar güzel bir oynanışı var ki. Herhalde 3.kez bitiririm aradan zaman geçtikçe.

Profesyonel zorlukta oynarken verilen ilk silahın bütün özelliklerini hemen maksimum yapıp daha çok tabanca mermisi düşüren çanta ve craft yaparken bonus mermi üretme perklerini alınca oyunun o caydırıcı zorluğu kayboluyor. Mermi sıkıntısı çekmedim o silahla oynarken. Oynarken daha da rahatlatıyor insanı.
Profesyonelde 1 kere bitirdikten sonra diğer zorluklar çekilmiyor. Onu ilk denediğimde daha önce oynamadığım şekilde oynamaya başlamıştım.

Fırsat varsa uzaktan sniper'la düşman azalt, bombaları acımadan kullan, etrafta varil varsa düşmanları orda topla, etrafa tırmanıp düşmanlar o engeli aşmaya çalışırken mermi boşalt falan. Bunlara kafa yormuyordum önceden. Çantada 5 bombayla geziyordum hep.

Bi alt zorluğa girsen sabit durduğun yerden terminatör gibi öldürüyorsun herkesi. Onun da zevki ayrı ama prof zorluğun adrenalini bambaşkaydı.

Profesyonelde 1 kere bitirdikten sonra diğer zorluklar çekilmiyor. Onu ilk denediğimde daha önce oynamadığım şekilde oynamaya başlamıştım.

Fırsat varsa uzaktan sniper'la düşman azalt, bombaları acımadan kullan, etrafta varil varsa düşmanları orda topla, etrafa tırmanıp düşmanlar o engeli aşmaya çalışırken mermi boşalt falan. Bunlara kafa yormuyordum önceden. Çantada 5 bombayla geziyordum hep.

Bi alt zorluğa girsen sabit durduğun yerden terminatör gibi öldürüyorsun herkesi. Onun da zevki ayrı ama prof zorluğun adrenalini bambaşkaydı.
Ben Hard üstüne oynadım Pro zorluğu. Hard oynarken ilk kez deneyimlediğim için zorlanmıştım. Silahları karışık güçlendirerek boşa harcamıştım parayı baya. Oyunda aslında bir nevi build de yapıyorsun ayrıca.

Konsolda oynadığım için keskin nişancıyı temizleyebildiğim oluyorsa kullanıyorum. Onun haricinde hem pro zorluk olduğundan hem gamepad olduğundan çok hareketli oynadım. Dediklerini bu yüzden yapıyordum. Bomba hiç tutmadım çantamda. Düşmanına göre çok etkili bazıları. Mesela vinç bölümünün olduğu aksiyon sekansının bir kısmında bu örümcek gibi böcekler akın ediyor. Ben onlara flash bombasının tek atacağını bilmiyordum. Dönüşüm geçirmiş düşmanları tek atıyordu ama böceklerde etkili olacağını bilmiyordum. O kısımda hayatımı kurtarmıştı. Düşman bomba atarken elinde patlatmak, yanında düşman varken patlatmak. Parry olayı, baltayı, bombayı havada vurma gibi aksiyonun anında çok fazla şey yaşanıyor ve acayip haz veriyor.

Oyun tarzımdan dolayı kendime 3 silah belirlemiştim güçlendirecek. İlk tabancamız - Riot Gun ve Mp5. Riot Gun ve Mp5 alana kadar bütün parayı tabancaya yatırdım. Hem mermi yapmak için kaynak fazla gerektirmiyor hem de perklerle fazla mermi yaparak işini baya kolaylaştırıyorsun. Ayrıca tabanca net en keyifli bence oynaması. :D 5 tane tabancanın olması da bu yüzden bana göre. Her biri baya farklı hissettiriyor oynarken.

Re 9 yüksek ihtimal fps olacak yine. Re 5 ve Code Veronika remake gelirse onlar tps olarak kalır ama bence 9. oyunda kesinlikle tps olması lazım. 8.oyunu da severek oynadım ki oyunun sevilmesinin nedeni 4.oyundan çok esinlenilmesi. Ona da tekrar başladım 4 Remake yakında bitireceğim için. Ondan da keyif alıyorum ama Tps kamera açısından sonra yavan geliyor ve aksiyonu bu kadar detaylı değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık