Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Oyun kısa da değil ve her şeyi diplomasi ile de çözemiyorsun. Çok fazla savaş cart curt var. At sürmesi falan zaten çöp. Şu an asla 100 saat dayanamam mesela.

Bazı konularda da fazla overrated ya. Rpg adına hiçbir şey yok ama yıllarca en iyi rpg oyunu dendi buna.

@Tiksav Lee yanlış anlama bu arada oyun hala daha iyi oynanılır ama eksikleri çok onu demek istiyorum.
AAA seviyesi bir dating simulator'u diyebiliriz Witcher 3 için... Kızılı mı yoksa goth'u mu seçsem diye düşündüğün, arada sarışınla takıldığın bir oyun. Şaka maka çok eksiği var cidden. Rpg kesinlikle değil, aksiyon olarak da baya geride de. İşte. İnsanların karakterlerle kurdukları duygusal bağlar yüzünden abartılan bir oyun. @Tiksav Lee Bu açıdan sevebilirsin. Baldurs Gate 3 zevki verecektir bu açıdan. Tabi BG3 her açıdan mükemmel bir oyundu.

Kombatın kötülüğü Witcher'ı kötü yapmaz, kombatı iyi olupta ne boktan oyunlar gördüm. Witcher son 10 yılda çoğu oyunun olmaya çalıştığı şeyi başlatan seridir. ER, Gow, AC, hepsi Witcher çakması. Cesur bir firma tarafından yapılan mükemmel bir oyun top 3 tür her zaman.
ER ve Gow'la Witcher'ın ne alakası var? Özellikle ER'nin... Tes serisi desen neyse, ki Witcher 3 bile kendisini daha çok Tes gibi yapmaya çalışmıştır.

Kombatın kötülüğü Witcher'ı kötü yapmaz, kombatı iyi olupta ne boktan oyunlar gördüm. Witcher son 10 yılda çoğu oyunun olmaya çalıştığı şeyi başlatan seridir. ER, Gow, AC, hepsi Witcher çakması. Cesur bir firma tarafından yapılan mükemmel bir oyun top 3 tür her zaman.

Datte'nin dediği gibi sırf eleştri yapılmak için yapılan eleştirilere takmayın, girip kendiniz oynayın.
Dövüş sisteminin kötü olması gerçekten Witcheri kötü yapmaz, dünyasının yaşadığını hissettiğin nadir oyunlardan.

@Tiksav Lee TW3'e yöneltilen eleştirileri ipleme. Gir bak kombatına biraz olmuyorsa oynamazsın. Kombatı eski ve sayılan diğer oyunlara göre kötüdür zaten ama sonuç itibariyle sana Witcher olduğunu da hissettiriyor. ER'si Gow'u vs TW3'ün gtünün kılı etmez mesela benim gözümde. Çok kombat aşığıysan Monster Hunter ve Nioh serilerinin yanında mekaniğine övüp bitilen bu oyunlar da sönük kalır. O kanaldan devam edersin.
Kombat oyunlarda aşırı önemsediğim şeyler değil.. -2 ingilizceyle sıra tabanlı oyunlarda takılıyordum küçükken.. hikayesi kaliteli olsun, aynı şeyler tekrar etmesin yeter. Ben filmlerden de oyunlardan da zor sıkılan birisiyim.

bg3 açık ara oynadığım en iyi oyun.. zaten kuzeni bekliyorum yeni güncellemeden sonra girişmedim yeni kötü sonlar ve mod desteği eklediler
Zevk alacaksındır o zaman. Witcher'ı iyi yapan da bu zaten. Yalnız en azından 2. oyuna bakabilirsin, direkt 3'ten başlamaktansa. Karakterlere ve hikayeye daha çok ısınırsın. Hem ikinci oyunun sonunda aldığın bir karar, üçüncü oyunu etkiliyor. Tabi çok önemli değil, ama Witcher'daki bu detaylar güzeldi. İlk oyunu da oyna derdim, ama o cidden eski.

Zevk alacaksındır o zaman. Witcher'ı iyi yapan da bu zaten. Yalnız en azından 2. oyuna bakabilirsin, direkt 3'ten başlamaktansa. Karakterlere ve hikayeye daha çok ısınırsın. Hem ikinci oyunun sonunda aldığın bir karar, üçüncü oyunu etkiliyor. Tabi çok önemli değil, ama Witcher'daki bu detaylar güzeldi. İlk oyunu da oyna derdim, ama o cidden eski.
ben oyun sırasına göre giderim ya.. Tomb Raider'da bile en en eski oyunundan başlamıştım

AAA seviyesi bir dating simulator'u diyebiliriz Witcher 3 için... Kızılı mı yoksa goth'u mu seçsem diye düşündüğün, arada sarışınla takıldığın bir oyun. Şaka maka çok eksiği var cidden. Rpg kesinlikle değil, aksiyon olarak da baya geride de. İşte. İnsanların karakterlerle kurdukları duygusal bağlar yüzünden abartılan bir oyun. @Tiksav Lee Bu açıdan sevebilirsin. Baldurs Gate 3 zevki verecektir bu açıdan. Tabi BG3 her açıdan mükemmel bir oyundu.

ER ve Gow'la Witcher'ın ne alakası var? Özellikle ER'nin... Tes serisi desen neyse, ki Witcher 3 bile kendisini daha çok Tes gibi yapmaya çalışmıştır.
Tek katılmadığım baldurs gate3 örneği. O da bg3 ün çok çok daha iyi bir oyun olmasından ötürü. Mantık doğru ama kalite farkı çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık