Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ubisoft çakıldı zaten bir yıl daha bu trendle devam ederse yok olacak firma.
Korkunç bir çakılma ama. Zamanında çok iyi oyunlar çıkarıyordu. Sonra oyun dünyası koca bir sektör olup, globalleşme akımının boku çıktı. Ubisoft aralarında en fazla zortlayanı. Diğerlerinden de farklı zortlama. Acaba şirkettekiler düştükleri bu duruma ne diyordur 🤔

Pc aldık oyun oynayamıyoruz ya. Dönemden mi pc oyunculuğuna geçişten mi anlamadım. Dönemden herhalde yani güzel oyun çıkmıyor çıkanları zaten oynamışım. Baldur's Gate gibi aylarca zevkle kendine bağlayacak bir oyunu tarzım olmadığı için sildim e POE 2 çıkmadı, MH yeni oyunu çıkmadı, Crimson Desert çıkmadı, Wukong'a o parayı vermem, Rise of the Ronnin ps3 grafiğiyle gelmiş mide kaldırmadı, Cod indirmeye kalksam internet kan ağlıyor vay arkadaş.

Ubisoft'un Tencent'e satılma durumu varmış. Oyun dünyasında Çinliler tekel olacak bu gidişle.
Parayı basıp alıyorlar. Riotu aldılar mesela,blizzard'ı da alırlardı doğrudan microsot devreye girdi hatta çin serverlarını cart curt ederek kapattı, yeni yeni açıyor. Baya oyun mevzusunda çin-abd savaşı dönüyor şuan,avrupa hala event kovalama peşinde xD Ubisoft nasıl bu hale geldi anlamadım ben. Oyun dünyasına neler neler kattılar. Belki bilerek yapılıyor belki de mal ceo ların işi bilmiyorum da, cidden çakılmış firma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık