Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Bu skyrimin npcleri neden bu kadar dengesiz 5 levelim banditlerin çoğuna ve kurtlara falan tek atıyorum ama trollerde bana tek atıyor zorluğu yükselteyim mi ?

Son düzenleme:
çift el + ağır zırh birde bu health potionları satın mı alayım yoksa alchemy ile uğraşayım mı ?
Etrafta buldukların yeter. Bu oyunu oynayan herkes cebinde 1000 tane kullanmadığı potion'la bitirmiştir.

Bu oyunda dikkat etmen gereken şey level atlarken güçlendiğinden emin olman. Senin levelin arttığı zaman yüksek level düşmanlar ortaya çıkmaya başlıyor. Bu yüzden seni güçlendirmeyecek yetenekleri gereksiz yere arttırmamaya çalış. Alchemy oyun sonuna doğru sağlam zırh yapmakta işe yarıyor ama şuan boşuna levelini arttırmış olursun mesela.
Ben büyücümde alchemy yapıyorum iksirle büyü hasarı arttırıldığı için. Sen demirciliğe odaklan bence. 30-40 levele gelince diğer crafting skill'lerine bakarsın.

Çift el kullanıyorsan trollere dikey power attack atarak sars. 1-2 kere daha vurup mesafeni koru. Çift el uzun olduğu için trollü boşa pençe sallamaya zorlamak kolay. Çok yaklaşırsa sarsarsın yine. Tam saldıracakları zamana denk getirip durdurabilirsin.

40 çift el skill'ine çıkıp ilk perki 3 kere güçlendir. Hasarın %60 artsın. Oyun çok kolaylaşıyor o noktadan sonra. Frost Troll'ler başlarda en zor düşman olabilir. Onlar da kolaylaşınca zorluğu zevkine göre ayarlarsın.

Son düzenleme:
Etrafta buldukların yeter. Bu oyunu oynayan herkes cebinde 1000 tane kullanmadığı potion'la bitirmiştir.

Bu oyunda dikkat etmen gereken şey level atlarken güçlendiğinden emin olman. Senin levelin arttığı zaman yüksek level düşmanlar ortaya çıkmaya başlıyor. Bu yüzden seni güçlendirmeyecek yetenekleri gereksiz yere arttırmamaya çalış. Alchemy oyun sonuna doğru sağlam zırh yapmakta işe yarıyor ama şuan boşuna levelini arttırmış olursun mesela.
Ben büyücümde alchemy yapıyorum iksirle büyü hasarı arttırıldığı için. Sen demirciliğe odaklan bence. 30-40 levele gelince diğer crafting skill'lerine bakarsın.

Çift el kullanıyorsan trollere dikey power attack atarak sars. 1-2 kere daha vurup mesafeni koru. Çift el uzun olduğu için trollü boşa pençe sallamaya zorlamak kolay. Çok yaklaşırsa sarsarsın yine. Tam saldıracakları zamana denk getirip durdurabilirsin.

40 çift el skill'ine çıkıp ilk perki 3 kere güçlendir. Hasarın %60 artsın. Oyun çok kolaylaşıyor o noktadan sonra. Frost Troll'ler başlarda en zor düşman olabilir. Onlar da kolaylaşınca zorluğu zevkine göre ayarlarsın.
Çift elde balta kılıç ve çekiç için ayrı ayrı perkler var hangi tip çift el daha avantajlı ?

Çift elde balta kılıç ve çekiç için ayrı ayrı perkler var hangi tip çift el daha avantajlı ?
Ben tamamen zevk meselesinden dolayı kılıca yoğunlaşmıştım. Önce hepsini ortak etkileyen perk'leri al bence. istersen türe göre olanları görmezden gelebilirsin bile. Çok önemli değiller. Balyozun zirha karşı avantajı iyi ama her düşmana karşı işe yaramıyor. Baltanın kanatması da çift elde anlamsız. Zaten 1-2 vuruşta dövüş bitiriyorsun.

İlerde yan görevlerden aldığın ödüllere göre de karar verebilirsin. Volendrung adında güzel bi balyoz var mesela.

Ben tamamen zevk meselesinden dolayı kılıca yoğunlaşmıştım. Önce hepsini ortak etkileyen perk'leri al bence. istersen türe göre ooanları görmezden gelebilirsin bile. Çok önemli değiller. Balyozun zirha karşı avantajı her düşmana karşı işe yaramıyor. Baltanın kanatması da çift elde anlamsız. Zaten 1-2 vuruşta dövüş bitiriyorsun.

İlerde yan görevlerden aldığın ödüllere göre de karar verebilirsin. Volendrung adında güzel bi balyoz var mesela.
Teşekkürler zırh için tavsiyen var mı ?

Teşekkürler zırh için tavsiyen var mı ?
Whiterun'a yakın bi bandit mağarası var. Girişte kör bi adam vardı hatta. Orda çift el hasarıni %15 arttıran eldiven var onu al.

Dawnguard zırhı iyidir başlarda. Dlc pakedin varsa vampir avcılarının zırhını giyebilirsin. Bunun haricinde bulduğun en sağlam zırhı giy. Loot genellikle random. Güzel enchanting efektleri gördüğünde giy.

Yav yine oyunlardan acayip soğuduğum bir döneme girdim. Bir hevesle oyunları indiriyorum, 10 dk kadar oynayıp siliyorum. Hiçbir şey oynayasım gelmiyor. :ühü:

Yav yine oyunlardan acayip soğuduğum bir döneme girdim. Bir hevesle oyunları indiriyorum, 10 dk kadar oynayıp siliyorum. Hiçbir şey oynayasım gelmiyor. :ühü:
Denk gelmişsindir muhtemelen ama bunu denemediysen bakabilirsin, sarıyor baya. xBox konsollarda bedava(22.5TL) neredeyse. Diğer platformlarda fiyat değişiyor. Bu ayın sonunda da mobile geliyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık