Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Death Stranding'i oynama fırsatım oldu ilk defa. Limana ulaştıktan sonra Higgs ile ilk karşılaştığımız kısımdayım ve bossu yendim. 2. haritaya geçtim.

Oyunu oynuyorum ama neyden keyif aldığımı çözemedim hala.Aksiyon sekansları zaten çok az. Sırtımızda kargolar dağ bayır yürü babam yürü takılıyoruz. ama bir şekilde sıkılmadım hala. Garip kafada bir oyun. Oluşturulan evren ve oyunun hikayesi merak uyandırdı baya. Oynanış anlarında sakin sakin takılmak hoşuma gidiyor baya. Hatta şu ana kadar aksiyon anları sıkıldığım anlar oldu. Bir hamlık hissettirdi çünkü. Keyif vermiyor ve cidden ne gerek vardı diyorum aksiyon anları başladığında.

Pacific Drive ana hikaye 20, %100 için 50 saat denilen bir oyun. 10 saattir oynuyorum ve ne kadar ilerlediğim tam bir muamma. Ama her seferinde hiç sıkılmadan oynadığım bir oyun oldu. Ayarlarla aslında oldukca kolaylaştırılıyormuş oyun ama bu kadar oynadıktan sonra yapmak hile olur gibi geldi.

Death Stranding'i oynama fırsatım oldu ilk defa. Limana ulaştıktan sonra Higgs ile ilk karşılaştığımız kısımdayım ve bossu yendim. 2. haritaya geçtim.

Oyunu oynuyorum ama neyden keyif aldığımı çözemedim hala.Aksiyon sekansları zaten çok az. Sırtımızda kargolar dağ bayır yürü babam yürü takılıyoruz. ama bir şekilde sıkılmadım hala. Garip kafada bir oyun. Oluşturulan evren ve oyunun hikayesi merak uyandırdı baya. Oynanış anlarında sakin sakin takılmak hoşuma gidiyor baya. Hatta şu ana kadar aksiyon anları sıkıldığım anlar oldu. Bir hamlık hissettirdi çünkü. Keyif vermiyor ve cidden ne gerek vardı diyorum aksiyon anları başladığında.
1 saat uğraştıracak yolu araçlarla ve otoyollarla 3-5 dk'ya indirmenin hazzı güzeldi.

Aksiyonu kaldırıp güzel bi gizliliğe ağırlık verseler daha zevkli olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık