Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ghost of Tsushima iyi mi? Ona göre alacağım.
Şuan 20.saatim bugüne kadar oynadığım en iyi oyunlardan birisi her kuruşuna değer.Açık dünyası çok iyi,kaplamalar çok iyi duruyor çok güzel manzaralar var japonya nın tüm güzelliğini hissettiriyor,kombat hiç sıkmadı 4 tip düşman var her birine farklı duruşla pozisyon aldığın için çok eğlenceli geçiyor tabi samuray olup birebir kapışma olmasa olmaz teke tek düellolar da havaya sokuyor.Japon tarihine shogun zamanına merakı olanlar ağzı sulanarak oynar zaten ama öyle bir ilgi yoksa bile oyun akıcı kombat mekaniğiyle biran olsun sıkmıyor normalde 10.saate doğru sıkılıyorum artık yaşın etkisiyle ama bu oyunda 20.saatinde hiç sıkılmadın bir 20 saat daha giderse sıkılmam.

Ghost of Tsushima iyi mi? Ona göre alacağım.
Açık dünyada at koşturup yan görevlere giderken yolda başka aktiviteler yaptığın, kamp temizlediğin oyunlardan nefret eden biri değilsen al.
Ben çok sevmiştim ama 2011'den beri çok gördüğümüz bi tür ubisoft saolsun. Aktivitelerle dolu harita görünce kusan insanlar var.

Açık dünyada at koşturup yan görevlere giderken yolda başka aktiviteler yaptığın, kamp temizlediğin oyunlardan nefret eden biri değilsen al.
Ben çok sevmiştim ama 2011'den beri çok gördüğümüz bi tür ubisoft saolsun. Aktivitelerle dolu harita görünce kusan insanlar var.
Kombat kısmı ubisofta göre daha iyi diyebilirim ya.

Kombat kısmı ubisofta göre daha iyi diyebilirim ya.
Her şeyi daha iyi bence ama aynı tür sonuçta. Haritada bi noktayı işaretleyip oraya gidiyorsun. Yolda başka işaretler varsa onlara uğruyorsun. Bundan bıkanlar var.

Bazı rpg'ler dünyasında yaşıyorsun gibi hissettirir. Veya npc'lerin düzenli hayatı olur. Rastgele yaşanan olaylar dünyayı daha da canlı hissettirir. GOT bunlara sahip değildi. Ancak yaptığı şeyi çok iyi yaptı.

@Tiksav Lee Sonic sever olan sendin değil mi ? Baktın mı buna ?
Bir iki sonic muhabbeti açmıştım burada ondan aklında kalmış olabilir. Sonic'in 2 boyutlu eski oyunları daha güzeldi yenilerini pek sevmiyorum ben zamanında mario'yla rekabet etmeye çalıştılar gelinen noktada mario uçtu gitti sonic'in yeni oyunlarıysa sürekli gömülüyor.

Valla oyunu beğenilirse bir denerim önce bir incelesin diğer oyuncular ona göre bakarım. Bu arada attığın klibi izledim en sevmediğim boss dövüş tarzı var oyunda en azından attığın klipteki dövüş belki hepsi öyle değildir. Boss'un vurmasını bekleyip hepsinden kaçınıp sonra sen vuruyorsun bence çok tembel bir dövüş tarzı.. sıra tabanlı aksiyon oyunları gibi hissettiriyor aksiyonun keyfini kaçırıyor bence. (Sıra tabanlı oyunlara karşı değilim ama bu tarz oyunlarda güzel olmuyor.)

Sonic dizisine baktım Sonic2'den sonra Knuckles için kısa dizi çıkmıştı. Sonic'in ilk iki filmi iyi ama dizi çöp çıktı. Sonic'te potansiyel vardı da Çizgi film ve oyunları yokuş aşşağı gidiyor. Filmleri iyi işte bir tek o kadar. Küçüklükten hatrı olmasa oyunlarının yüzüne bakmam açıkçası.. Neyse çok kafa ütülemim umarım bu oyun güzeldir de bir iki güzel dönüş alır yavaştan toparlar marka.. ama sanmıyorum

Bir iki sonic muhabbeti açmıştım burada ondan aklında kalmış olabilir. Sonic'in 2 boyutlu eski oyunları daha güzeldi yenilerini pek sevmiyorum ben zamanında mario'yla rekabet etmeye çalıştılar gelinen noktada mario uçtu gitti sonic'in yeni oyunlarıysa sürekli gömülüyor.

Valla oyunu beğenilirse bir denerim önce bir incelesin diğer oyuncular ona göre bakarım. Bu arada attığın klibi izledim en sevmediğim boss dövüş tarzı var oyunda en azından attığın klipteki dövüş belki hepsi öyle değildir. Boss'un vurmasını bekleyip hepsinden kaçınıp sonra sen vuruyorsun bence çok tembel bir dövüş tarzı.. sıra tabanlı aksiyon oyunları gibi hissettiriyor aksiyonun keyfini kaçırıyor bence. (Sıra tabanlı oyunlara karşı değilim ama bu tarz oyunlarda güzel olmuyor.)

Sonic dizisine baktım Sonic2'den sonra Knuckles için kısa dizi çıkmıştı. Sonic'in ilk iki filmi iyi ama dizi çöp çıktı. Sonic'te potansiyel vardı da Çizgi film ve oyunları yokuş aşşağı gidiyor. Filmleri iyi işte bir tek o kadar. Küçüklükten hatrı olmasa oyunlarının yüzüne bakmam açıkçası.. Neyse çok kafa ütülemim umarım bu oyun güzeldir de bir iki güzel dönüş alır yavaştan toparlar marka.. ama sanmıyorum
Usta bi ana avrat sövmediğin kaldı...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık