Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Bu devirde Valo oynayan adam buna da katlanmak zorunda, üzgünüm... 🤫
anticheat uygulamalarının çoğunda böyle şeyler oluyor da bunlar baya bi abartmış. sonuçta tersine casus yazılımı. zamanında valve da beni 1.6dan banlamıştı, public sunucular o zamanlar 3. parti anti cheat yazılımı istiyordu. valve da ben hile kullanıyorum sanıp o uygulama yüzünden beni banlamıştı dslşfkgj (daha doğrusu kardeşimi)

Küçükken bitiremedim nostalji olsun diye Asterix ve Obelix XXL 1 oynuyorum. Yarısını bitirdim oyunun. Checkpoint konusunda iyileştirme yapmış olsalar da eski oyunlarım gerçekten sarmıyor. Bitireceğim umarım.

özellikle şunu oynamak istiyordum ama indirim pek güzel değil... gamepasste varmış ama

hafif dark souls tarzı var :d gamepasste var, ayrıca 85 liraymış. steam çok üzüyo beni, 485 lira ya püüüüüüü. bak taa kaç gün önceden demişim yayıncılar yeni yeni oynamaya başlamış. xbox üzerinden alasım geldi çok fena ya

twitter 10 seneyi aşkın bi süredir tweet çeviri özelliği sunuyor

amerikalılar sanki afrikanın bi yerindeki oyuncuları umursuyormuş gibi davranmasınlar komik oluyor diyor. haritada bile gösteremezler ama hadi diyelim bu ülkelerden bi oyuncu oyuna bağlandı, psn açıp da bugüne kadar banlanan yok ki diyor. boş yapıyor, tüm oyuncu topluğunu yerecek bişi bulmuş. mesele sanki yasaklı ülkeden birisinin psn e bağlanmasıymış gibi :S hayır dayı mesele hiçbi işe yaramayan bi şart getirmen. oyunculara desen ki psn hesabınızı bağlayın bak şöyle özel bi pelerin vericez. hepsi bedava içerik görünce atlar zaten. sonra sen istatistik de kasarsın, hesap da bağlarsın. istersen salak programla casusluk da yaparsın

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık