Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

10 level olunca falan alırız sanıyordum. Ahırları geze geze at hırsızına döndü karakter.

Barb - Sorc - Rogue denedim 20 levele kadar kastım hepsini. Rogue ile devam ediyorum. Açık ara en zevklisi bu. Sorc'un ışınlanma yeteneği bekletmeksizin sürekli aktif olabiliyormuş. Artık ne kadar kasmak hangi eşyaları almak lazım bilmem ama bununla birlikte finalde en zevklisi o olur. Finale kadar sorc kasacak motivasyonu kendimde bulamadım skiller sarmadığı için.

10 level olunca falan alırız sanıyordum. Ahırları geze geze at hırsızına döndü karakter.

Barb - Sorc - Rogue denedim 20 levele kadar kastım hepsini. Rogue ile devam ediyorum. Açık ara en zevklisi bu. Sorc'un ışınlanma yeteneği bekletmeksizin sürekli aktif olabiliyormuş. Artık ne kadar kasmak hangi eşyaları almak lazım bilmem ama bununla birlikte finalde en zevklisi o olur. Finale kadar sorc kasacak motivasyonu kendimde bulamadım skiller sarmadığı için.
40 level gibi geliyormuş Datte, söylentiler bu yönde ben daha vakıf olamadım.

31 Mart’ı hem güzel haberlerle hem de bu güzel editle kapatayım. 3’ü henüz oynamadım ama 1-2 arasına 1 net favorim.
Tommy’nin oyunun sonlarında ‘bi taksicinin bile Morello’yu öldürebilmesi’ yorumu haklıydı. Vito tecrübesinden dolayı mafyacılık oynamaya daha uygundu ama yanlış zaman, yanlış seçimler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık