Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Hayatta yaptığım tek doğru para harcama herhalde 45 liradan 2026'a kadar Gamepass almak. :D Sağ olsun Microsoft hiç üzmüyor. Yakında Sony falan da alır God of war ilk günden falan Gamepass'e gelir... :D

T3 Jin'in yanına yaklaşamaz
Ya Heihachi, Kazuya ve Jin üçlüsü zaten çok başka onlara ailenin diğer fertleri de yaklaşamıyor zaten o yüzden makul bir kıyas değil bence.

Reina karizma çar olmuş ben sevdim. Kuma, Lee ve Lars'ın da böyle inanılmaz iyi karakterler olduğu söylenemez.

Neyse 8i oyunu beğendin mi nasıl olmuş sence? Fikrini merak ettim.

Ya Heihachi, Kazuya ve Jin üçlüsü zaten çok başka onlara ailenin diğer fertleri de yaklaşamıyor zaten o yüzden makul bir kıyas değil bence.

Reina karizma çar olmuş ben sevdim. Kuma, Lee ve Lars'ın da böyle inanılmaz iyi karakterler olduğu söylenemez.

Neyse 8i oyunu beğendin mi nasıl olmuş sence? Fikrini merak ettim.
T3'den sonra gelen en iyi tekken gibi duruyor, ben 7'yi pek sevememistim herkes tarafından beğenilse de, 8 her açıdan düzgün yapılmış(denge, hikaye, tasarımlar, kıyafet degistirebilme, tekken ball bile var!). Keşke t3 mishima stili oynayabilsen Jin ile ama ne yazık ki sadece story mode'da varmış.

T3'den sonra gelen en iyi tekken gibi duruyor, ben 7'yi pek sevememistim herkes tarafından beğenilse de, 8 her açıdan düzgün yapılmış(denge, hikaye, tasarımlar, kıyafet degistirebilme, tekken ball bile var!). Keşke t3 mishima stili oynayabilsen Jin ile ama ne yazık ki sadece story mode'da varmış.
Katılıyorum bana göre 6 ve 7i aşağı düşüştü 5ten sonra... 8 baya kaliteli olmuş. Hikaye zaten dediğin gibi hoş. 7nin hikaye leşti son dövüş hariç

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 9)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık