Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Güzel gösterimdi ben şahsen beğendim. Eski gösterimlerden ders çıkarıp sadece oyun göstermeleri çok güzel oldu.

Fable'dan biraz daha görseydik keşke güzel olurdu:/ Ama yaşam belirtisi göstermesi güzel oldu.

Bu oyun da Bioshock diye bağırıyor. Bakalım nasıl olacak.

Çok merak ediyorum Ubisoft açık dünya Star Wars oyununu seneye nasıl yetiştirecek. Düzgün bir şekilde çıkarırlarsa helal olsun.

Demin sabaha doğru Final Fantasy 16 ile ilgili bilgi gösterimi vardı. Bugün oyunun Demosunu yayınlayacaklar.

Bazı karakterlerin hangi Eikon'a sahip olduğuna dair görsel. Soldan sağa Ifrit - Phoenix - Shiva - Ramuh - Garuda - Titan - Bahamut - Odin
Ana karakterimiz Clive Rosfield'in Eikon'u İfrit olacak.
En çok merak ettiğim Leviathan'a kimin sahip olacağı. Çünkü ana karakterimizin Eikon'u İfrit ateş tanrısı, Leviathan ise Denizlerin Tanrıçası.

Bu arada FF16'nın ana kapağı en estetik duran oyun kapaklarından biri olabilir.
Oyun M (Mature) yani yetişkin derecelendirme aldı ve Pegi +18 yaş damgası aldı. Yapımcı oyunun +18 olmak zorunda olduğunu söyledi.
Oyunda illegal maddeler, cinsellik, savunmasız karakterlere yönelik şiddet- zorbalık, bol kan olacakmış.
Bu seviyede bir derecelendirme alan ilk ana Final Fantasy oyunu olacak.

FF16 bu sene Hogwarts Legacy ile birlikte en çok merak ettiğim oyun. Oyunu denemiş olanlar oyunun Game of Thrones'u anımsattığını ve drama dolu olduğunu söylediler.
FF16 ile birlikte Crisis Core Final Fantasy'yi de geçecek hardcore yetişkin dramaya geri dönmesi heyecanlandırdı.
Oyun 7 senede geliştirildi ve bakalım seriye FF7 gibi yeni bir seviye kazandırabilecek mi diye merak ediyorum.

Bu arada Demoyu oynamayı düşünmüyorum.
Demo bundan 2-3 ay önce yayınlansa veya oyun daha geç çıksa oynardım ama oyunun çıkmasına 10 gün kalmış demoyu oynayıp hevesi yarıda bırakmaya gerek yok.

Sunum güzeldi beklediğim 3 oyun vardı.Awoved hayal kırıklığı oldu combat 10 yıl öncenin combatı grafikler yeni nesile yakışmıyor.Fable muhteşem duruyor.Starfield belliki Skyrim in yaptığı şeyi yapacak.Yıllarca oynanacak bir oyun geliyor.Hele benim gibi uzay temalı film,dizi ve oyunların meraklısı olanlar için saatler bu oyuna gömülecek.Gezilebilir çeşitli gezegenler ve bu gezegenler kendi içerisinde yapay zeka aracılığıyla devamlı farklılıklar gösterecek.Yani benim indiğim gezegende karşıma düşman çıkan bir yerde başkasının karşısına başka birşey çıkacak.Gemi savaşları önemli yer kaplıyor oyunda gemiyi kendin tasarlayıp geliştiriyorsun kargo gemisi tasarlayıp yatırım yapıp kargoculuk da yapabilir,iyi silahlarla donatılmış küçük ama atik bir gemi yapıp uzay korsanı da olabilirsin.Hikaye konusunda şüphem yok zaten uzun diyaloglar ve dallı budaklı bir hikaye bizi bekliyor.Bu pahalılıkta böyle bir oyun ilk günden game pass de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık