Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Para vermediğin oyun hakkında ücretini hak ettiğini söylüyorsun ama para verip alan ve bunun sonucunda bir değerlendirme yapacak insanlar boş. hmmm.
krdşm ben W3’e de Skyrim’e de para verdim(belirli bir süre deneyip, iyi oldukları kanaatine vardıktan sonra, gönül rahatlığıyla para verdim. İkisini de indirimdeyken aldım). Fortnite ücretsiz, Fortnite yapımcılarından ücret istemelerini mi haber etmeliyim? GTAV de zamanında Epic üzerinden ücretsiz olmuştu, aslında ücretsiz değildi. Ücretini Epic, oyuncular adına ödedi. Yani üreticinin cebine yine de para girmiş oldu. Burada demek istediğim şey; oyuna para vermeyin kardeşim, değil. Hak eden oyuna para verin. Git indir oyunu, dene, beğenirsen uygun bir fiyata satın al. Adamlar hayatlarında tecrübe etmedikleri souls tarzı oyunları(belki de hiç beğenmeyecekler), sırf üç beş pr çalışması yapıldı da gaz verildi diye fahiş fiyatlara alıyorlar. Yolunuyorlar da haberleri yok.

Yolunanlar hemen tepki atmış :hhh:

Son düzenleme:
krdşm ben W3’e de Skyrim’e de para verdim(belirli bir süre deneyip, iyi oldukları kanaatine vardıktan sonra, gönül rahatlığıyla para verdim. İkisini de indirimdeyken aldım). Fortnite ücretsiz, Fortnite yapımcılarından ücret istemelerini mi haber etmeliyim? GTAV de zamanında Epic üzerinden ücretsiz olmuştu, aslında ücretsiz değildi. Ücretini Epic, oyuncular adına ödedi. Yani üreticinin cebine yine de para girmiş oldu. Burada demek istediğim şey; oyuna para vermeyin kardeşim, değil. Hak eden oyuna para verin. Git indir oyunu, dene, beğenirsen uygun bir fiyata satın al. Adamlar hayatlarında tecrübe etmedikleri souls tarzı oyunları(belki de hiç beğenmeyecekler), sırf üç beş pr çalışması yapıldı da gaz verildi diye fahiş fiyatlara alıyorlar. Yolunuyorlar da haberleri yok.
Bilmediğin bir yerde yemek yemeden önce mutfağa gizlice girip, yemekleri yiyip, beğenirsen mi ödüyorsun? Para verip, deneyenler belki de torent'i hırsızlık olarak gördükleri için para verip, deniyorlardır. Hani Türkiye gibi bir ülkede bunun etik olup olmadığını tartışmayacağım da para verip alanlar da keriz değil, yolunmuyorlar da... İnsan gibi parasını verip alıyorlar sadece, korsan oynamak yerine.

Bilmediğin bir yerde yemek yemeden önce mutfağa gizlice girip, yemekleri yiyip, beğenirsen mi ödüyorsun? Para verip, deneyenler belki de torent'i hırsızlık olarak gördükleri için para verip, deniyorlardır. Hani Türkiye gibi bir ülkede bunun etik olup olmadığını tartışmayacağım da para verip alanlar da keriz değil, yolunmuyorlar da...
Ben bilmediğim yerden yemek yemiyorum. Bunu şöyle değerlendirebilirsin; X bir ziyafete gittin, gittiğin yerde yapılan yemekleri beğendin, daha sonra o yemekleri X restoranda da yemek için para ödedin. Yine daha önce yediğin ama beğenmediğin yemekleri, daha sonra satın almadın.

Ekstradan şunu da söyleyelim; Yemeğe 1k para verdin ama zerre beğenmedin. Bu taktirde ne hissedersin? Daha önce bu yemeği ücretsiz olarak tadıp da beğenmeseydin, aynı fiyatı verip satın alır mıydın? Bana göre, beğenmeyeceğim kötü bir yemeğe, sırf “bak çok güzel he” dendiği için fahiş fiyat vermek kerizliktir.

Misal olarak; W3 de zamanında iyi pr yapıldı, ben de merak ettim torrent indirdim, oyunu beğendim, daha sonra indirimdeyken uygun bir ücrete satın aldım.

Benzer bir şekilde souls oyunları çok öneriliyordu, internet kafe’ye gittim bir ara, deneyim dedim ve denedim. Sonuç olarak beğenmedim ve bu türe bu zamana kadar hiç para vermedim. Ha beğenenler vardır, onlara bir şey diyemem.

Rdr 2'yi dün bitirdim. Şu kaliteye yakın hikayeye sahip oyun önerir misiniz? Grafikler ve hangi yıl çıktığı önemli değil.

Paran varsa arka tuşları olan bir controller deneyebilirsin.

Sağ analog bırakıp x, kare gibi tuşlara basmak yerine yüzük ve serçe parmağınla arkadakilere basıyorsun:

Ben eskiden kullandım böyle birey ama ps5te benim de yok. Artık standart haline getirmeleri lazım bunu.
Hiç duymadım böyle bir şeyi :D Ds4 var şu an bende koldan da çok memnunum tam ele oturuyor hakikaten bozulana kadar kullanırım muhtemelen ama güzel bir şeymiş bu da. Biraz denemem elimi alıştırmaya çalışmam lazım herkes öyle böyle alışıyor bir şekilde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık