Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ben de dayanamayıp aldım ya, inmesini bekliyorum büyük bir heyecanla. :D
Hayırlı olsun iyi oyunlar şimdiden aslında bende sana yazıcaktım. Benimkisi 2. Nesil konsol ve arada takılıyor gibi geliyor umarım güncelleme ile bunu düzeltirler.
Sanada takılırsa söyler misin? Özellikle ilk shrine ile aldığımız gücü açık havada kullanırken arada takılıyor gibi geliyor :üzgünüm:

Hayırlı olsun iyi oyunlar şimdiden aslında bende sana yazıcaktım. Benimkisi 2. Nesil konsol ve arada takılıyor gibi geliyor umarım güncelleme ile bunu düzeltirler.
Sanada takılırsa söyler misin? Özellikle ilk shrine ile aldığımız gücü açık havada kullanırken arada takılıyor gibi geliyor :üzgünüm:
Teşekkür ederim. Bence bahsettiğin sorun geneldir. Switch epey eskidi malum ve bu oyun da konsolun donanımının sınırlarını epey zorluyor. İlk shrineı bitirdiğimde deneyip söylerim sana. :good:

Benim klasik souls stilimdir. Sekiro hariç hepsinde o şekilde oynadım. Bunda bir değişiklik yapayım dedim ama pişman olmadığım gibi değil.
Bleed build git dostum. Katana'yı da bırak al iki tane dagger (reduvia) ya da curved sword (scavenger) hayırlı işler. Katana'yla da köpek gibi vurursun da daha iyisi varken değmez. Ayrıca Dex/Faith giderek oyunu hem çok kolay hem de daha zevkli bir hale dönüştürebilirsin. Guts stili takılmanın pek bir esprisi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık