Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Bu oyun fiyatları benim için lüks oldu. Aldığım maaşı oyunlara yatırmak daha da lüks oldu. Ben en iyisi warframe'ye geri döneyim, mis gibi ücretsiz içerik. :ehe:

Bu oyun fiyatları benim için lüks oldu. Aldığım maaşı oyunlara yatırmak daha da lüks oldu. Ben en iyisi warframe'ye geri döneyim, mis gibi ücretsiz içerik. :ehe:
İnanılmaz zaman istiyor o oyun para yatırmadığında. Yatırsan bile durum fena gerçi. Ömründen bu kadar saati ayırmaya değecek bir oyun değil ya. Kombatı vuruş hissi multi içeriği daha yoğun olsa neyse hadi de bu haliyle arada bir gir piçuv piçuv sık ve çık oyunu.

İnanılmaz zaman istiyor o oyun para yatırmadığında. Yatırsan bile durum fena gerçi. Ömründen bu kadar saati ayırmaya değecek bir oyun değil ya. Kombatı vuruş hissi multi içeriği daha yoğun olsa neyse hadi de bu haliyle arada bir gir piçuv piçuv sık ve çık oyunu.
İş yerinden arkadaşlarım oynuyor, bi tanesinin 1300 saat oynama süresi var. İtem vs derdim olmuyor o yüzden. İşten gelip arkadaşlarla 2-3 el görev yapmak yetiyor bana stresimi atıyorum.

1275 lira fiyat çektikleri oyunu 4 sene önce 90 liraya almıştım. Daha ucuz bile olabilir. Olum şaka mı bu? 7 yıllık oyun kur nasıl bir seviyede olursa olsun bu paraları etmemeli lan. Yeni oyunlar da etmemeli acil özel fiyatlandırma şart bu topraklara
45 liraya oynadım o oyunu şaka gibi. Elden Ring'e para vermiyordum hediye gelmeseydi, şimdi en ucuzu olmuş. Nerelere düştük gerisini yazmıyorum.

45 liraya oynadım o oyunu şaka gibi. Elden Ring'e para vermiyordum hediye gelmeseydi, şimdi en ucuzu olmuş. Nerelere düştük gerisini yazmıyorum.
Bunu belki de hep diyoruz ama bu sefer cidden oyun alma devri bitmiştir diyebiliriz. Yılda bir tane o da yarı yarıya indirime girdiğinde seni çok uzun süre götürecek içeriği bol bir oyuna belki para verirsin artık. Kalanı abonelik sisteminden devam. Pcsi ve Xbox'ı olanlar daha şanslı. PS'in deluxe servisi o seviyelerde değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık