Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Demon of Hatred modu varsa olalım da ortalığı yakalım.
Benden daha rahat geçiyorsun bossları reis amaneden farkımı yoksa benim genciroyu kesmem bir hafta sürmüştü nerdeyse her girdiğimde 1-2 saat kapışıp bırakıyordum. İşin garip yanı beni en çok zorlayan genciro ve ovl son boss ishinde fazla zorlanmadım.

Benden daha rahat geçiyorsun bossları reis amaneden farkımı yoksa benim genciroyu kesmem bir hafta sürmüştü nerdeyse her girdiğimde 1-2 saat kapışıp bırakıyordum. İşin garip yanı beni en çok zorlayan genciro ve ovl son boss ishinde fazla zorlanmadım.
Şu ana kadar bir Owl (father) zorladı beni. Bir iki saat önce de lime lime ettim Monk'u. Durmak yok yola devam. Sabretme farkıdır belki bilmiyorum. Umarım ben de ısshin'de zorlanmam.

İlk most wanted oyunundan sonra ilgimi çeken tek NFS oyunu sanırım. 1200 lira... Ön sipariş...

Şuana kadar nasıl keşfetmemişim bilmiyorum ama Assasins Creed Odessye başladım iki gündür deli gibi oynuyorum. Bütün seriyi oynamayı düsünmesem de black flag, unityi de alicam sanırım. Oynayan arkadaşlar bu seri hakkında ne düşünüyor? Eski oyunlari da bu kadar iyimi bütün seriyi bitirmeli miyim sizce?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık