Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Grafikler epey yavan duruyor, anime tarzı hiç uynamış. Onun dışında gün sistemi epey güzel olmuş anlattığına göre. Günlük yarış için 4 restart hakkın varmış ve gün içinde her bir yarıştan çıktıktan sonra polisin kovalama derecesi artıyor. Evine gidip günü bitirdiğinde polis peşini bırakıyor ve yeni güne başladığın için 4 restart hakkın yenileniyor. Yarıştan kazandığın para direkt kasaya gitmiyor, üzerinde duruyor bir süre. Eve gitmeyip para üstündeyken polise yakalanırsan o gün yarıştan kazandığın bütün parayı polise kaptırıyorsun. Ayrıca restart hakkın olmadan yarışa girip sonuncu falan olursan yarışmak için verdiğin para kadar zarara uğruyorsun, telafi edemiyorsun. İlginç challenge yöntemleri eklemişler. Bir ara denemek istiyorum. Yıllardır yarış oyunlarına yükselememiş birisi olarak bu oyunu oynayasım geldi benim.
Videodan izlediğim kadarıyla anime tarzı benim hoşuma gitti, ben yadırgamadım. Geriye kalan yazdığın tüm detaylar bayağı hoşuma gitti. En son underground serisini oynamıştım buna yükseldim ama aşırı pahalı o parayı veremem. Eninde sonunda gamepasse gelir heralde.

Unbound fena durmuyor, yalnız o 1200 TL nedir.... Uzun zaman sonra korsan oyun oynatacaklar bana.
@RedTeroR sponsor kısmı senin için gelsin, 3.16'da başlıyor. Genshin Impact'a Türkçe geliyor ve influencerlar ile birlikte bir yarışma olacakmış, hadi bi gururlandır bizi :D
genshine sadece 30 dakika falan dayanabildim aşırı kanser diyalogları falan var aşırı bayılanlar daha büyük memeli ya da daha çocuk gibi gözüken karakter toplamak için oynuyor galiba

genshine sadece 30 dakika falan dayanabildim aşırı kanser diyalogları falan var aşırı bayılanlar daha büyük memeli ya da daha çocuk gibi gözüken karakter toplamak için oynuyor galiba
Kimin ne için oynadığını bilmiyorum ama o dediklerini görmek için Genshin oynamaya gerek yok, Youtube'dan açıp izleyebilirsin. Çok amelelik yaptıran bir oynanışı olmasa gayet keyifli bir oyun aslında. Nitekim, 30 dakikalık tecrübeden sağlıklı bir inceleme çıkmaz.

The Game Awards senenin oyunu seçiminde oyuncuların da katıldığı bir kategoride akıllara zarar bir hata var.

Öncelikle bilmeyenler için oylama birkaç günlük aralıklarla 3 turdan oluşuyor.
İlk turdan Elden Ring ve Gow aynı puanla ilk sırada çıktı. Şahsen ben bu iki oyuna da oy kullanmıştım.
2. Turda ise ne Elden Ring seçebildim ne de Gow seçebildim çünkü üstlerine tıkladığımda seçimimi kabul etmedi.

2. turun oylamaya bir baktım Sonic ve Genshin bütün oyunları geçmiş.
Dedim sadece bende hata olsa böyle bir sonuç çıkması mümkün değil o yüzden hemen kısa bir araştırmayla bir sürü kullanıcının Elden Ring veya Gow seçerken sorun yaşadığını gördüm. Sonra sorunu çözmek için birkaç şey denedim ve ilginç bir çözüm buldum.
Oylamada önce Sonic'e oy verip ardından o oyu iptal ettiğinizde o hata kalkıyor ve Elden Ring veya Gow'u seçebiliyorsunuz.
Dedim neyse 3. turda bu sorunu çözüp kaldırırlar diye düşündüm ama feci yanılmışım.

3. Tura en yüksek 5 oyu alan oyunlar katılıyor ve son turda herkes sadece 1 oy verebiliyor. Yine Elden Ring veya Gow'a basmaya çalıştım yine olmadı.
Sonuçlara bakayım dedim dehşete kapıldım resmen.
Sonic bütün oyunları katlayarak geçmiş ve bununla birlikte Gow ve Elden Ring'in oyları diplere batmış resmen.
Yine 2. turda uyguladığım taktiği denedim, Sonic'e oy verip iptal etmeden diğer oyunlara oy verilmiyor dolayısıyla Sonic'in bütün oyları sayılırken Gow ve Eldern Ring gibi oyunlara oy verilemiyor.

Game Awards'ın en ilginç kategorilerden biriydi ve oyuncular için en büyük oylamalardan biriydi ve bu sene bu oylamanın böyle berbat hataya maruz kalması çok üzücü.
Oylamayı iptal ederler mi bilmiyorum ama belki de hiçbir şey yaşanmamış gibi yapıp ödülü Sonic'e de verebilirler.

Bir gazla önce ps plus extra aldım sonra onu deluxe'a yükselttim iki üç gündür bakınıyorum oyun indiriyorum yarım saat oynamadan deneyip siliyorum falan resmen boşa para vermiş gibi hissediyorum şu an. Nioh 2'nin dlcleri alıp 200 - 300 saat daha gömerdim o oyuna böyle olacağını bilseydim : / Umarım ileride hali hazırda oynamadığım sağlam oyunlar eklenir kataloğa.

Bir gazla önce ps plus extra aldım sonra onu deluxe'a yükselttim iki üç gündür bakınıyorum oyun indiriyorum yarım saat oynamadan deneyip siliyorum falan resmen boşa para vermiş gibi hissediyorum şu an. Nioh 2'nin dlcleri alıp 200 - 300 saat daha gömerdim o oyuna böyle olacağını bilseydim : / Umarım ileride hali hazırda oynamadığım sağlam oyunlar eklenir kataloğa.
@Historia 'nın deluxe kullanmadığına eminim... :artiz:

The Game Awards senenin oyunu seçiminde oyuncuların da katıldığı bir kategoride akıllara zarar bir hata var.

Öncelikle bilmeyenler için oylama birkaç günlük aralıklarla 3 turdan oluşuyor.
İlk turdan Elden Ring ve Gow aynı puanla ilk sırada çıktı. Şahsen ben bu iki oyuna da oy kullanmıştım.
2. Turda ise ne Elden Ring seçebildim ne de Gow seçebildim çünkü üstlerine tıkladığımda seçimimi kabul etmedi.

2. turun oylamaya bir baktım Sonic ve Genshin bütün oyunları geçmiş.
Dedim sadece bende hata olsa böyle bir sonuç çıkması mümkün değil o yüzden hemen kısa bir araştırmayla bir sürü kullanıcının Elden Ring veya Gow seçerken sorun yaşadığını gördüm. Sonra sorunu çözmek için birkaç şey denedim ve ilginç bir çözüm buldum.
Oylamada önce Sonic'e oy verip ardından o oyu iptal ettiğinizde o hata kalkıyor ve Elden Ring veya Gow'u seçebiliyorsunuz.
Dedim neyse 3. turda bu sorunu çözüp kaldırırlar diye düşündüm ama feci yanılmışım.

3. Tura en yüksek 5 oyu alan oyunlar katılıyor ve son turda herkes sadece 1 oy verebiliyor. Yine Elden Ring veya Gow'a basmaya çalıştım yine olmadı.
Sonuçlara bakayım dedim dehşete kapıldım resmen.
Sonic bütün oyunları katlayarak geçmiş ve bununla birlikte Gow ve Elden Ring'in oyları diplere batmış resmen.
Yine 2. turda uyguladığım taktiği denedim, Sonic'e oy verip iptal etmeden diğer oyunlara oy verilmiyor dolayısıyla Sonic'in bütün oyları sayılırken Gow ve Eldern Ring gibi oyunlara oy verilemiyor.

Game Awards'ın en ilginç kategorilerden biriydi ve oyuncular için en büyük oylamalardan biriydi ve bu sene bu oylamanın böyle berbat hataya maruz kalması çok üzücü.
Oylamayı iptal ederler mi bilmiyorum ama belki de hiçbir şey yaşanmamış gibi yapıp ödülü Sonic'e de verebilirler.
Zorla Sonic'i 1. yapmışlar olarak yorumladım. Şike var herhalde.

@Historia 'nın deluxe kullanmadığına eminim... :artiz:
İşte asıl demagoji yapanlardan korkacaksın, buraya yazmasa fukaranın dostu sanıp ultra extra deluxe paketi alıp oyun oynadığını bilmeyecektik.
Zorla Sonic'i 1. yapmışlar olarak yorumladım. Şike var herhalde.
Valla bilemiyorum. Şike olsa bile bu kadar belirgin ve bu kadar açık ara farkla bir oyunu 1. yaptırmak büyük acemilik olsa gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık