Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Overlord (Ölümün Hükümdarı)

Bu death note'u yapanların benzer bir animesi vardı. O mu acaba? Neyse bulunca linklersin bakarım ben de:d
Noragami ya da Danmachi olabilir mi?
Bakındım şimdi en yakın seçenek Noragami ama aklımda tamamen başka karakter tipleri var. Kendi kendime kafamda bir kaç seriyi karıştırıp hiç var olmayan bir animeyi izlemeye karar vermişim. Fantezi dünyamı seveyim

@Dattebayo..! izlediğine değeceğini düşünüyorum. İşe yarar, harcadığın zamana değen ender (Bkz. Konosuba, Tanya, İsekai Ojisan) isekailerden. Gerilim, korku, komedi, romantizm, vahşet, aksiyon envai çeşit olaylar içerir.

Son düzenleme:
Orduların savaşını geçmeleri biraz kötü oldu. Görmek istiyordum Cocytus'un neler yapacağını komutanken. Onun dışında Ainz ülke yönetme özürlüsü olsada savaşta nasıl bir deha olduğunu gösterdi tekrar. Gücünü açık etmedi kendini rakibine yanlış tanıttı. Muhtemelen platin ejder inin sonu bu yanılgı sayesinde olacak. Belki de kendi saflarımıza katarız. Ayrıca sonunda oyuncularla ilgili bir şeyler duymuş olmamız iyi oldu. Duyduklarımızdan çıkardığım kadarıyla dünya sınıfı tek nesne bile tüm dengeleri değiştirebilecekken Ainzin astlarında bunlardan dolu. Oldukça güçlü bir guildin mirasçısı olmak neredeyse kendisini yenilmez yapıyor bu dünyada. Bu bölümle beraber artık sağlam bir fight izlemek istersek ya astılar VS ejderi beklicez yada 6 veya 7 sezonu beklicez. Bu gidişle Ainzin karşısına çıkabilecek kimse yok.

Serinin yazarı, Maruyama Kugane tüm manga, anime, light novel dünyası arasında edebiyatı en kuvvetli yazardır benim gözümde. Ne mangasını okuyun ne animesini izleyin. Eğer ilginiz varsa Light novel, yani asıl kaynağını okuyun. Manga ve animesi serinin yazarına yapılabilecek en büyük hakarettir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık