Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Outlander (2014-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Yayınlayan Kanal: Starz
Sezon Sayısı: 7
IMDb Puanı: 8.4
Türü: Dram, Fantezi, Romantik
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Caitríona Balfe, Sam Heughan, Sophie Skelton

Sene 1945. Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall, evine dönmüştür. Tekrar bir araya geldiği eşiyle ikinci bir balayına çıkar. Claire bir gün Salisbury Düzlüğü'nde bulunan tarihi taş çemberini ziyaret ederler. Bu taşlardan birine dokunan Claire birden kendini, savaş yüzünden yıkılmış ve gruplaşmış sınır baskınlarına maruz kalan İskoçya'da bir yabancı olarak bulur. Sene 1743'tür.

Kişisel yorumum: Kitap uyarlaması bir dizi, kitaplarını okumadığım için ne derece başarılı uyarlandığını bilmiyorum, fakat yorumlarda kitaptan sapıldığına dair pek eleştiri görmedim, o yüzden düzgün bir uyarlama olduğunu düşünüyorum. Dizinin ilk sezonları fazlasıyla güzel ve kendini izletiyor. Zaman yolculuğunun mantığı ve nasıl çalıştığı 7. sezonda bile hala net olarak belli değil, ama dizi sırtını bu zaman yolculuğu olayına yaslamıyor. Oyunculuklar çok iyi. Baş roller şimdi bile diziyi sırtlıyorlar. İçinde romantizm ve savaş olan dönem dizisi severlere öneririm.

7. sezon fena değildi.

Claire yine her bölüm kaçırıldı, millet onu kurtarmaya koştu. Jaime yine her bölüm ölecek gibi oldu, sonra kurtarıldı. Sadece Roger ve Bree geleceğe geri dönerek bir farklılık yarattı, ama bu sefer de oğulları kaçırıldığı için Roger geçmişe geri gitti. Geçmiştekiler İskoçya'ya geri döndü, eğer zaman denk gelirse Roger onları İskoçya'da bulacaktır. 8. sezon son sezon olacakmış. Daha fazla uzamasın zaten. Dizi sanki Orta Çağ'da başladı ve zamanımıza geldi gibi oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık