Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Otomotiv Sohbet

Uzun süredir araştırıyorum , Egea atmosferik almıştım sıfır dengi , ancak rampada araç acayip bayılıyordu.

2 gün önce Astra 1.4 benzin turbo aldım . Motor bu ya . Canavar gibi gidiyor .

araç alacaksanız mutlaka beygir gücü ve Torku iyice araştırıp alın . Ben başta tecrübesizlikten acele etmiştim .

Hyundai bayisi paylaşıp duruyor, o kadar çirkin gözüküyor ki... Bunu alacağına hayatını bisikletle geçir 😋

Hyundai bayisi paylaşıp duruyor, o kadar çirkin gözüküyor ki... Bunu alacağına hayatını bisikletle geçir 😋
Fotoğrafta cansız duruyor biraz ama inceleme videosu izlemiştim orada güzel gözüküyordu, ben beğendim. Genelde keskin hatları olan modelleri beğenirim ama yeni yeni yayılan bu tarz fütüristik tasarımlar güzel olabiliyor bazen.

Fotoğrafta cansız duruyor biraz ama inceleme videosu izlemiştim orada güzel gözüküyordu, ben beğendim. Genelde keskin hatları olan modelleri beğenirim ama yeni yeni yayılan bu tarz fütüristik tasarımlar güzel olabiliyor bazen.
İlk gördüğüm zamandan beri Kona’ya verilen paraya acıyorum kardeş, yenileri de dış tasarım olarak çok tipsiz gözüküyor. Peki Bayon ile ilgili ne düşünüyorsun? Şu an elimdekini bayiye satıp yaklaşık 400 bin koyarsam orta paket Bayon alabiliyorum, yerden yükseklik bakımından içlerinde en iyisi sanırım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık