Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Otomotiv Sohbet

Burda dikkat çekmek istediğim nokta biri 2017 modeldi biri 2008. Tabi ki segment farkı var ama model farkı da var baya.

Senin aklındaki golf ne ? Model, paket vs. ?
Golf 7-7,5'dan aşağısını almam muhtemelen.Paket olarakta gönül ister bi highline paket olsun ama fiyatları çok uçuk olur.En azından orta seviye bi paket olsun.

Km de önemli tabii benim için.80k km üstü bir şey almak istemiyorum.Daha uzun ömürlü olsun.

Eskiden kastım 2000 model X araç değil. Mesela 2018 Megane alacağına 2015 model Vag grubu bir araç tercih etmek.

@Hakili Yumruk golf güzel bir tercih. 1-2 yaş düşüğüne bak al. Bende 2017 polo vardı. 2008 golften aldığım konforu polodan alamamıştım. Sonra 2012 golf aldım ondan aldığım kaliteyi de 2015 Leondan alamadım. Golf gerçekten kaliteli bir araç. Megane'a para yatıracağına Golf al kesinlikle.
WW grubunda özellikle Golf'te kronik DSG şanzıman hatası var usta, iyi güzel araba ama 100.000 kmden sonra yolda bırakıyor. Alacaksanız yatırım amaçlı düşük km alın, bekleyin, yoksa çok üzer :)

Golf 7-7,5'dan aşağısını almam muhtemelen.Paket olarakta gönül ister bi highline paket olsun ama fiyatları çok uçuk olur.En azından orta seviye bi paket olsun.

Km de önemli tabii benim için.80k km üstü bir şey almak istemiyorum.Daha uzun ömürlü olsun.
2017 comfortline bulunur o paraya.

WW grubunda özellikle Golf'te kronik DSG şanzıman hatası var usta, iyi güzel araba ama 100.000 kmden sonra yolda bırakıyor. Alacaksanız yatırım amaçlı düşük km alın, bekleyin, yoksa çok üzer :)
2016 ile birlikte DSG'ye güncelleme geldi savcım. 2016 modellerden sonra DSG daha sağlıklı. Yine de şans meselesi tabi ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık