Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Hangi Ligi Oynayalım ?

• İspanya Ligi (20Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya Ligi (18Takım)

• Türkiye Ligi (18Takım)

• Belçika Ligi (18Takım)

• Polonya Ligi (16 Takım)

• Ukrayna Ligi (16 Takım)

• Portekiz Ligi (16 Takım)

• PTT 1. Lig (18 Takım)

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amavi'ye bakar misin kac para?
Bu arada ileri goruslulugunu takdir ettim.Milinkovic cok iyi oyuncu.Lazio ile sampiyon oldugumda takimin anahtar oyuncularindandi
Adaş Milinkovic o kadar iyi mi ya, bu arada yarın bana 5m borç versene? Sana güzel oyuncu bırakayım.
@troysi55 Bırak, git insanlık kas biraz. 12'ye aldığın adamı 20'ye bırakıyon. Kazandığın para haram.:/

Adaş Milinkovic o kadar iyi mi ya, bu arada yarın bana 5m borç versene? Sana güzel oyuncu bırakayım.
@troysi55 Bırak, git insanlık kas biraz. 12'ye aldığın adamı 20'ye bırakıyon. Kazandığın para haram.:/
Bak sen hep düz olarak düşünüyorsun adamı 12 ye aldım 1 tur geliştirdim ve sana o fiyattan satarsam hem ben 2 tur scout gönderip zarar edeceğim hem de 2 hafta antreman zarar edeceğim yani senin bu şekilde alman daha iyi oldu hem ben zarar etmedim hem sen :)
Dediğim gibi biraz beklersen sana futbolcu getireceğim şikeci seni :D

Ben oynadigim zaman ilk ona baya bi antrenman yaptirdim.Ozelligi 90 olunca Ligin son zamanlarinda da hem ligde hemde kupa finaline kadar paso onu 11 de oynattim.Oyuncu puani baya yuksek geliyordu.
Suanlik benimde param yok ama satacagim oyuncular var onlari elden cikarayim senden oyuncu satin alirim:D

Bak sen hep düz olarak düşünüyorsun adamı 12 ye aldım 1 tur geliştirdim ve sana o fiyattan satarsam hem ben 2 tur scout gönderip zarar edeceğim hem de 2 hafta antreman zarar edeceğim yani senin bu şekilde alman daha iyi oldu hem ben zarar etmedim hem sen :)
Dediğim gibi biraz beklersen sana futbolcu getireceğim şikeci seni :D
Sende haklısın, kapitalist sistem. 2 tur 10M ediyor sana göre.
5M borç versene? Faiziyle tabiki.:D

Rasim Ozan burada olsa emir'i fena gomerdi:D(Bu adam........Kurada şike yapmistir....HOAYDAAA...Emir denilecek sahis fatih terimin,bakin tum turkiyenin onunde soyluyorum bu emir denilen eleman,evet eleman fatih terimin ve aziz yildirim'in uşagidir)

Rasim Ozan burada olsa emir'i fena gomerdi:D(Bu adam........Kurada şike yapmistir....HOAYDAAA...Emir denilecek sahis fatih terimin,bakin tum turkiyenin onunde soyluyorum bu emir denilen eleman,evet eleman fatih terimin ve aziz yildirim'in uşagidir)
Hadi lan oradan çok Beyaz Futbol izleme oglım psikolojin bozulmuş :)

@Mug1wara lige gelecek misin ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık