Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM [ Online Soccer Menajer] İngiltere Premier Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük takım yönetmek zor ama italyadaki lig dışında da şampiyonluğa oynayan küçük takımlar olmadı. Yinede büyük takımlar zirveye oynuyor, alıyor kupaları.

Shanks diye arkadaş var, o da hep kötü takım alıyor ama oynuyor düzenli olarak isterse ona veririm zirveye oynasın. Benim açımdan 10. olmaya çalışmak daha eğlenceli:sapkali: Bakarız artık:flaugh:

Sen demedin be ya 2 saat beklen internet kafeye gideyim diye birlikte hallederiz diye. Sen öyle deyince bende başka işlerle uğraştım aklımdan çıktı ayrım yapmak.

Kurayı çekmeden kurayı sabote ettin:fool:
1 haftadir kurayi cekceniz bekliyoruz ben 2 saat bekleyin demesem yine bu sekil cekcektiniz. Kurayi bile cekemedin konuşturma beni simdi :D

Son düzenleme:
senin anket saçmalığın yüzünden 1 hafta bekledik beceriksiz herif.:artiz:Kurayı 2 saatte çektik biz.:at:
İlk 2 sezon ben 2 gunde kurayi cekip ligi başlatiyordum lig biterken siz dediniz biz cekecez bende size dedim cekin 2-3 gun gecti hic bir sey yapmiyonuz anket actik. Şunu ekleyin bunu ekleyin diyonuz.

Bir sey yapamiyonuz bana laf atmaya kalkiyonuz hala. Siz bana biraksaniz ben yine 1-2 gun de hallederdim biz yapacaz diye atladiniz 1 hafta bir sey yapamadiniz. Hala diyon ki anket yuzunden yav sizin isiniz kura adamlara mesaj atacaksiniz hem diyonuz kurayi biz cekecez isi biz halkedecez hemde tüm isi benim yapmami mi bekliyorsun?

Kurayi 1 hafta sonra cektiniz ne 2 saati ben soyledim soyle yapin boyle yapin diye onu bile yapamiyordunuz :D
Kolay görundu atladiniz biznyapicaz diye beceremediniz bu kadar zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık