Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM [ Online Soccer Menajer] İngiltere Premier Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye habire özel antreman basıyolar ya:D

Gokuda basmış bugun:D
@Monkey D. Dragon
Ah be Neymar hiç aklııma gelmemişti yoksa Messi yerine onu alırdım:(Gelişimi hızlı iyi yakalamışsın.:D
Dün Ronaldo vardı. Dedim 31 yaşında o kadar para eder mi falan. Aklıma Neymar geldi dedim 25 yaş altı +90 aratırsam çıkar bu. Çıktı direkt yapıştırdım. Ronaldoyu da başkası almıştı zaten :D Bir hedefim daha var onu da alırsam temiz olcak para biriktirmem lazım. Sonra rotasyon için 1-2 adam daha alırım belki :D

Dün Ronaldo vardı. Dedim 31 yaşında o kadar para eder mi falan. Aklıma Neymar geldi dedim 25 yaş altı +90 aratırsam çıkar bu. Çıktı direkt yapıştırdım. Ronaldoyu da başkası almıştı zaten :D Bir hedefim daha var onu da alırsam temiz olcak para biriktirmem lazım. Sonra rotasyon için 1-2 adam daha alırım belki :D
La 29luk messi bile içime sinmedi benim.Gıdım gıdım gelişiyor:( Sadece iyi bir genç orvete ihtiyacım var benimde.Lakin sömürdü heriler.
Öteki hesapta evetonda aldım neymarı banko oynatmama rağmen gelişimi çok iyi.

Duruma göre değişiyom. Eskiden elimde sadece 3 forvet olduğu için 4-3-3 oynamam pek mümkün değildi. Ayrıca Neymar santrafor da oynayabiliyor :/
Oyunda sıkınti işte bende biliyorum santrafor oynadiğini adami 4-3-3 e koyup oynattim 30 gol atti ayni sekilde 4-4-2 de denedim.15 i geçemedi. Tecrübemizle yardim edelim diyoruz yaranamiyoruz ne yaparsan yap karişmiyorum :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık