Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) KFL Nostalji ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LawZoro

Ingilterede dandik takimlarin bile bazi iyi ve genc oyunculari var. Bence ingiltere daha mantikli.

Ben bir arkadaşa söz vediğimden nostalji kupası A dedim inceledim her takım eşit o ligde bu güzel bir şey ama transfer yok mesela bu durum oynayan arkadaşların ilgisini kaybetmesine sebep olur mu acaba ondan endişeliyim sadece antrenman ile geliştirebiliyoruz oyuncuları sanırım. Bu arada şu an banlı olan bavs ve ufukkrc adlı katılımcılar da oylarını Nostalji kupası A için kullanıyor +2 yani taktik konuşturalım diyor adamlar :D

Allah rizasi icin bi sure ingiltere oynamayalim artik
@GeorgeRMartin avrupa sampiyonasi sirasinda turnuva ligini oynadik cogu kisi birakmisti transfer olmadigi gibi
İşte bende ondan endişe ediyorum ama takımlar açısından çok adil bir lig o da var oynasak ilginç olabilir bence. Sadece akşam yemeklerinden sonra taktik yapsan bile başarılı olabileceğin bir lig oyuncuların hepsi 90+ günde bir defa oyuna girmek yeterli olur.
Ben iki sezondur korsanfan ligindeyim ikisinde de 800m üstüne çıkardım takımlarımı ki takımlar 14.lük ve 10.luk hedefi olan takımlardı bu yüzden transfer olayı da çok absürd bu oyunda olmadan daha güzelde olabilir diye düşünüyorum. ayrıca bu ligdeki arkadaşları genelde oyunu bırakmadan devam edenlerden oluşturmaya çalıştık bence bırakma oranı düşük olur her halükarda ama önemli olan herkesin bırakmadan devam etmesi.

İşte bende ondan endişe ediyorum ama takımlar açısından çok adil bir lig o da var oynasak ilginç olabilir bence. Sadece akşam yemeklerinden sonra taktik yapsan bile başarılı olabileceğin bir lig oyuncuların hepsi 90+ günde bir defa oyuna girmek yeterli olur.
Ben iki sezondur korsanfan ligindeyim ikisinde de 800m üstüne çıkardım takımlarımı ki takımlar 14.lük ve 10.luk hedefi olan takımlardı bu yüzden transfer olayı da çok absürd bu oyunda olmadan daha güzelde olabilir diye düşünüyorum. ayrıca bu ligdeki arkadaşları genelde oyunu bırakmadan devam edenlerden oluşturmaya çalıştık bence bırakma oranı düşük olur her halükarda ama önemli olan herkesin bırakmadan devam etmesi.
Benim icinde dedigin lig daha iyi olur.Ama genc oyuncuyu antrenmana almak gibi bi sey yok onda.Butun oyuncular 109 yasindaydi sanirim

O işler için yaşlandım artık. troysi ve goku'nun oyu da benim sayılır. Türkiye olmasın da fark etmez. Hiçbir zaman benim istediğim lig olmadı zaten.
Söz önümüzdeki sezon senin istediğin lig için kampanya başlatıcam Selim. Bu sezon nostalji ligine oy kullanmak için söz verdim transfersiz bir ligde taktik konuşturmak çok çekici geliyor transfere gerekte yok zaten bütün oyuncular 90+ :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık