Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) KFL Nostalji ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
(D)ingilizler hangi kupada başaıllı olmuş ki sayın Sir Corç.:artiz::oleyo2:

Tarih tekerrür edecek yine. 3. sezonda da şampi Hollanda idi.:cool::mincika:

Ula niye haber etmiyorsunuz ben yeni görüyom.
Rifoda uyuyodur şimdi onaylayamaz. sabaha kalldı.
Milletten br antreman geri kalcaz şimdi. Haksızlık lan bu.:(
Ne biçim oganizatörsün Corci şampi olamazsam acısını senden çıkarrım.:mad::ehe:

Uyan @Riful istek attık Gokuyla.:good:
Bak adı üstünde organizatör dedin ingilizler organize ettiği son kupayı kazandı yine biz kazanıcaz :D bazı arkadaşlar hemen haberdar olmak için numarasını verdi görüyorsun millet ne kadar ciddi sen böyle laubali davrandıkça şampiyon olamazsın goku olur sen olamazsın :oleyo2:

O ligde koskoca BREZİLYA var. İngiltere,İtalya falan demeden önce bi saygı duruşuna geçin,2 dakika bekleyin :D

O ligde koskoca BREZİLYA var. İngiltere,İtalya falan demeden önce bi saygı duruşuna geçin,2 dakika bekleyin :D
Hey hey delikanlı bu ligde hedefine ulaşmak istiyorsan dikkatleri üzerine çekmeyeceksin! Kaç tane gelecek vadeden oyuncu solup gitti bu arenada bilmiyorsun, benim gördüklerimi görseydin bilirdin :cool: hiç anlamazsın ayağını kaydırırlar :rolleyes: :oleyo2:

Hey hey delikanlı bu ligde hedefine ulaşmak istiyorsan dikkatleri üzerine çekmeyeceksin! Kaç tane gelecek vadeden oyuncu solup gitti bu arenada bilmiyorsun, benim gördüklerimi görseydin bilirdin :cool: hiç anlamazsın ayağını kaydırırlar :rolleyes: :oleyo2:
Sıkıntı yok,kuyumuzu kazsınlar.Bizde taktik maktik yok,bam bam bam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık