Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) KFL Nostalji ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu forumda söz senettir devam ederim dediyse sorun yok :D tamam lig kurulunca haber verirsin arkadaşına katılır şu an boşta olan takımlardan birini alır.

@GeorgeRMartin Gözüm bende daha eton biriktiremedim yeterince. Başarı kısmında tamamlayamadıkarım var. Onları kazandığımda bende lig açmaya başlarım. Bu seferliik daha Troysi aga açıversin zengin nede olsa.:D Geçen sezon çok harcas bile bir o kadar kazanmıştır.

@Riful @Daredewill Size de teessüf ediyorum beni çağırmadan çekmişsiniz kurayı insan bir haber eder.:hıh:

Neyse süper takımlar var. Bana Cruyff'lı Hollanda çıkmış. Size Total Futbol"un neler yapabildiğini nasıl oynandığını göstereceğim.:cool::oleyo2:
Bu sezon efsane şampi return.:at:

Şımaykılı hazırla Rifo. Ömründe bu kadar gol yemeyecek çünkü.:mincika:

19 kişi olmuşuz, 1 kişilik daha boş yer var. @mfaruk senin arkadaşın vardı o gelecek mi ? Gelmezse 1 kişi eksik başlarız artık. Yarın kurabiliriz herkes hazırsa.

@Riful @Daredewill Size de teessüf ediyorum beni çağırmadan çekmişsiniz kurayı insan bir haber eder.:hıh:

Neyse süper takımlar var. Bana Cruyff'lı Hollanda çıkmış. Size Total Futbol"un neler yapabildiğini nasıl oynandığını göstereceğim.:cool::oleyo2:
Bu sezon efsane şampi return.:at:

Şımaykılı hazırla Rifo. Ömründe bu kadar gol yemeyecek çünkü.:mincika:
Bu sezon ben şampiyonum büyük ihtimal. Almanlardan sonra bir başka üstün ırk geldi bana. İskandinavlar ile acımam bu sefer. Sen ikinci olursun ama :sapkali: Lig kurmayı yine bana yıktınız demek, kuran yoksa kurarım jetonum var :artiz:

19 kişi olmuşuz, 1 kişilik daha boş yer var. @mfaruk senin arkadaşın vardı o gelecek mi ? Gelmezse 1 kişi eksik başlarız artık. Yarın kurabiliriz herkes hazırsa.

Bu sezon ben şampiyonum büyük ihtimal. Almanlardan sonra bir başka üstün ırk geldi bana. İskandinavlar ile acımam bu sefer. Sen ikinci olursun ama :sapkali: Lig kurmayı yine bana yıktınız demek, kuran yoksa kurarım jetonum var :artiz:
Ellerinden öper o zamaan.
Ben bitaz daha jeton kasayım da. Sonakinde ben kurarım.

Bana yine önceden şampiyon olmuş bir takım gelmiş.Tehlikenin faarkında mısınız?:D:oleyo2:
  1. Total futbol nedir?
  2. Nasıl oynanır?
:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık