Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pardon ben yeni sayılırım :üzgünüm:

lig bittiğinde ekstra jeton veriliyor mu ki benim ilk sezonum jeton şu an suyunu çekti her gün gelen 4 jetondan medet umuyorum :(

aramızda kalsın bana kalbur üstü bir takım ayarlayın da şampiyonluğa oynamanın tadına varayım :ehe:
Vermez mi o menajer puan listesi varya.Hah miktar o sıraya göre işte.Böyle bitirirsen baya kazanacaksın.Hem kupada hem ligde devam edenler daha çok puan ve jeton kazanıyor.

Kurayı ben çekseydim en kötü milan gelirdi sana.:(

Bak anlaşalım. Kupayı bırak bana, ligteki maçı satayım sana, biraz da para vereyim üste. Kaşiften oyuncuyu da sana ben ararım. Jeton karın olur. Ne dersin?
Gayet mantıklı teklifte bulundun. :a: Kalecileri forvete, forvetleri defansa vs koyucam, maç senindir. :p
Şaka bi yanada bu maçı almam lazım, yarı finale çıkıyor alan. :a:

Gayet mantıklı teklifte bulundun. :a: Kalecileri forvete, forvetleri defansa vs koyucam, maç senindir. :p
Şaka bi yanada bu maçı almam lazım, yarı finale çıkıyor alan. :a:
kaleciyi forvete bile koysan en kötü hatric yapar. Takım o kadar bitikleri oynuyor ki, en son senden 1 puanı nasıl aldım bilmiyorum.

Kupada seni tutuyorum bende, ben alamıyorsam sen al.:d

Vermez mi o menajer puan listesi varya.Hah miktar o sıraya göre işte.Böyle bitirirsen baya kazanacaksın.Hem kupada hem ligde devam edenler daha çok puan ve jeton kazanıyor.

Kurayı ben çekseydim en kötü milan gelirdi sana.:(
waaayyy öyleyse iyiymiş ya bende zorla para harcatıp jeton aldırcaklar diyordum kupada da devam ediyorum ama en fazla yarı final görürüm gibi iyi iyi çok versinler jeton önemli şey son 8 jetonum kaldı ikinci takımımla 19 maçtır kaybetmiyorum eğer yarında kaybetmezsem 100 jeton vercek oyun :D

waaayyy öyleyse iyiymiş ya bende zorla para harcatıp jeton aldırcaklar diyordum kupada da devam ediyorum ama en fazla yarı final görürüm gibi iyi iyi çok versinler jeton önemli şey son 8 jetonum kaldı ikinci takımımla 19 maçtır kaybetmiyorum eğer yarında kaybetmezsem 100 jeton vercek oyun :D
Dostluk maçı sayılıyorsa, en kötü takımla dostluk maçı yap, garantile de jetonları al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık