Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir oyuncuya antremanda jeton denedim ust uste bir kaç sefer, en son denememde antreman gelişimi baya dusuktu. Belli bir ara vermek gerekiyor mu? Bir oyuncu ardarda kaç sefer verimli antreman yapabilir? Araya ne kadar mesafe vermek gerekir? 100 seviyesinden sonra gelişim antreman sahası 3 yildizken ortalama %kac olur. 20-22 yaşlar daki oyuncuları baz alırsak sevinirim. inşallah sorulara cevap alabilirim

Bir oyuncuya antremanda jeton denedim ust uste bir kaç sefer, en son denememde antreman gelişimi baya dusuktu. Belli bir ara vermek gerekiyor mu? Bir oyuncu ardarda kaç sefer verimli antreman yapabilir? Araya ne kadar mesafe vermek gerekir? 100 seviyesinden sonra gelişim antreman sahası 3 yildizken ortalama %kac olur. 20-22 yaşlar daki oyuncuları baz alırsak sevinirim. inşallah sorulara cevap alabilirim
Hemen 98 yapmissin Alli yi. :D

Beyler bana ozelden yazanlarda oldu. Su konuya açıklık getirmek istiyorum. Oyuna yeni basladim bot mevzularini pek bilmiyorum. Genc alip sattim, lakin sadece sane dortmunda gitti,onunda bot olup olmadigini bilmiyorum. Jeton aldim birkac sefer, yeni topcu alinca bastim birkac defa. Daha saglam topcular gelince aldiklarimi listeye koydum ki birkac oyuncuyu uyguna biraktim forumdakilere.
Draxleri kadire, bi forveti sefaya,xhakayi fiorentinaya, alliyi juveye, bi stoperi napoliye satmisim. Hepside 24 yas alti oyuncular.
Bana bu konuda sacmalamayin artik.

Beyler bana ozelden yazanlarda oldu. Su konuya açıklık getirmek istiyorum. Oyuna yeni basladim bot mevzularini pek bilmiyorum. Genc alip sattim, lakin sadece sane dortmunda gitti,onunda bot olup olmadigini bilmiyorum. Jeton aldim birkac sefer, yeni topcu alinca bastim birkac defa. Daha saglam topcular gelince aldiklarimi listeye koydum ki birkac oyuncuyu uyguna biraktim forumdakilere.
Draxleri kadire, bi forveti sefaya,xhakayi fiorentinaya, alliyi juveye, bi stoperi napoliye satmisim. Hepside 24 yas alti oyuncular.
Bana bu konuda sacmalamayin artik.
Boşver la takmasana kafana :)
Bana oyuncu ver sen onu bırak da ;)

Alli şu oyundaki en temiz gelişen adam la :D Ama parlayan yönü olmayan oyuncu o kötü. Ne ofansif ne defansif :/
Aynen 87 miydi neydi aldigimda 96 yaptim, juveyle anlastik. :D Baya hizli gelisti, ama dembele daha saglam gelisiyor gibi. :D

Boşver la takmasana kafana :)
Bana oyuncu ver sen onu bırak da ;)
Sana forvet verdim 22 yasinda 88 oynuyan. Hemde 27 milyona, uyguna aldin. :D Birkac gun para kasayim veririm oyuncu ayipsin. :a:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık