Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok Güzel 2 defans kaşiften geldi transfer ettim. Hadi Hayırlısı bakalım

Teklifin Güzel olursa neden satmayayım. Dybala ile Pjaca yı geliştiriyorum zaten. Mandzukıc i geri çekerim. Hem sabah 93 lük forvet gelmişti kaşiften bilsem onu alırdım. Param yetmiyor diye hiç ilgilenmedim bile
İşte sana o forvetler lazım, deneyimli 90 lık adamla günü kurtarırsın ama o almadığın adamlar 110 üstü oluyor oyun sonuna doğru. Neyse 3-5 güne kapını çalarım.

Oyundaki belki en iyi forvete sahibim gol atamıyorum. DRAM :üzgünüm:

Bknz;

Forvetler Yaş Hüc Def Ort

Sterling 21 95 40 67
Seninkinin yine bir tanesi iyide sıkıntı. bendeki forvetlere bak. daha galibiyetim yok.

@Daredewill Alttakiler varken birde para yetmiyorken diğer oyunculara odaklandım.
  1. Dybala 22 96 19 57
  2. Higuaín 28 96 13 54
  3. Mandzukic 30 93 8 50
  4. Pjaca 21 91 38 64
Şu Taktik İşini En kısa sürede çözüp öğrenmem lazım. antreman falan iyi gidiyor. oyuncularda Gittikçe hem genç hem güçlü olmaya başladı.

100 den sonra ivmelenerek düşüyor artık gelişim.
Ben 86 lık kaleciyi 26 yaşında olmasına rağmen 108 yapmıştım. Her türlü yapar ama şimdi alması lazım. Senin Sterling en az 112 olur.
Seninkinin yine bir tanesi iyide sıkıntı. bendeki forvetlere bak. daha galibiyetim yok.

@Daredewill Alttakiler varken birde para yetmiyorken diğer oyunculara odaklandım.
  1. Dybala 22 96 19 57
  2. Higuaín 28 96 13 54
  3. Mandzukic 30 93 8 50
  4. Pjaca 21 91 38 64
Şu Taktik İşini En kısa sürede çözüp öğrenmem lazım. antreman falan iyi gidiyor. oyuncularda Gittikçe hem genç hem güçlü olmaya başladı.
Aslında nette çok var benim takım dandik ama Juve ile 20 maç kaybetmedim diye falan vardır. Takım müh. önemli. 3-5-2 mi 4-4-2 mi ne oynuyacaksın, kanatlar uçan adam mı olacak yoksa diye gider. Ona göre toplaman lazım adamları. Senin takımın ölüsü yener zaten.

Ben 86 lık kaleciyi 26 yaşında olmasına rağmen 108 yapmıştım. Her türlü yapar ama şimdi alması lazım. Senin Sterling en az 112 olur.

Aslında nette çok var benim takım dandik ama Juve ile 20 maç kaybetmedim diye falan vardır. Takım müh. önemli. 3-5-2 mi 4-4-2 mi ne oynuyacaksın, kanatlar uçan adam mı olacak yoksa diye gider. Ona göre toplaman lazım adamları. Senin takımın ölüsü yener zaten.
Kaleci kolay sürekli aynı adama antrenman spamlıyon. Ben sezon başında 84 lük almıştım herif 124 le mi ne kapattı lan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık