Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sterlingi versene bana. :D Saka bi yana hangi ara aldin. :D
La seen nasıl alım satım yapıyon öyle.Kaşifle getirdiğin süper gençleri anında satıyorsun hiç kullanmadan.
İyi güzel gelir arrttırıyorsunda sen o gençleri kullanmıyorsan bırak biz kullanalım boşa heba ediyorsun.Olmaz böyle.
Ordan alıp satacaksan 25 üstü al.
3 tane aklımda olan genci botlara satmışsın bile.Yazık ediyorsun.
Önce kadrondaki çöpleri satsana.
Jetonlarında boşa gidiyor ayrıca.

La seen nasıl alım satım yapıyon öyle.Kaşifle getirdiğin süper gençleri anında satıyorsun hiç kullanmadan.
İyi güzel gelir arrttırıyorsunda sen o gençleri kullanmıyorsan bırak biz kullanalım boşa heba ediyorsun.Olmaz böyle.
Ordan alıp satacaksan 25 üstü al.
3 tane aklımda olan genci botlara satmışsın bile.Yazık ediyorsun.
Önce kadrondaki çöpleri satsana.
Jetonlarında boşa gidiyor ayrıca.
şunları baştan söylesenize be kardeşim jeton heba etmeyi sen bende gör :ühü:

Ya 70 lerde 2 adamım var, gerisi 60 ları oynuyor, sanki nostalji takımı. Millet oyunu bırakırsa bende hedefi tuttururum. 10 oyuncu sattım 20 M para ancak kastım, kadroyu minimuma çektim.

Böyle giderse 7.sezona meteliksiz kalacaksınız.:artiz::D Tasarruflu olun la.
Kaşifin süresini beklemeden anında getiriyonuz heralde.
ya ben asıl hatayı oyunu öğreneyim diye sao paulo ile başlayarak yaptım orda jetonları harcadım biraz kötü oldu ama hedefi tutturabilirim diye hissediyorum 14. olmak o kadar zor olmasa gerek :D

Ya 70 lerde 2 adamım var, gerisi 60 ları oynuyor, sanki nostalji takımı. Millet oyunu bırakırsa bende hedefi tuttururum. 10 oyuncu sattım 20 M para ancak kastım, kadroyu minimuma çektim.
Sorma ya benim de öyle. La 80 üstü adam zaten 20 milyondan başlıyor. 14. olma yarışı çetin geçecek belli oldu bu.
ya ben asıl hatayı oyunu öğreneyim diye sao paulo ile başlayarak yaptım orda jetonları harcadım biraz kötü oldu ama hedefi tutturabilirim diye hissediyorum 14. olmak o kadar zor olmasa gerek :D
20 takım içinden zor gibi gözüküyor. Bayadır oynuyorum bu oyunu ama oyunu bırakan olmazsa çetin geçecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık