Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 hafta var daha. Çok var yav :/ Benim zor maçlarım var 4-5 tane, birkaç tanede tehlikeli maç var. 3-4 tanesinde puan kaybetsem o 6 puan kapanır. Tabi senin hep kazanman lazım :p

Yalnız yanlış değilsem şu oyunda kaç sezon oldu ben ilk defa birinciliğe yükseldim galiba. Başka hatırlamıyorum. Çok başkaymış. Şu an şampiyon olmuş gibi hissediyorum yeminlen :D
Ben hiç olmadım galiba :/ Takımları küllerinden doğurmak zahmetli iş :( 1 sezon yetmiyor.

heyt be kazanmış aslan parçaları ama bu takım artık bir şeyler yapmalıydı zamanı gelmişti :D @Riful resmen seni zirveye taşımışım :cool:
Maçtan önce neden cevap vermedin la.
Dikkat edersen kendi taktik ve anlayışımın çok çok dışına çıktım.
5-4-1 ve full d3fans yaptım.Çünkü özel ant. basacağını düşünüyordum.
Pescara bile özel ant ile fak atıyor çünkü.
Bu riski gözze alamadım bende 1-0 olsun benim olsun dedim skora yatacaktım.
Bir halta yaramadı belliki.

@Riful un hayali 2.lik şampilik istemez o. Boşa çabalamayın.:artiz::oleyo2:

Ben hiç olmadım galiba :/ Takımları küllerinden doğurmak zahmetli iş :( 1 sezon yetmiyor.
Geçte olsa doğmuş küllerinden kadron. Benimkine denk şu an belki daha iyi. Bizden çok daha iyi 4-5 takım var ligte :/

Ben birinci olmadım zaten siz beni zorla birinci yaptınız. Son 4 haftada 3 kere puan kaybetmişsin :artiz: Geçen sezon puan kaybetmen için yarım sezon beklemiştim :p

Maçtan önce neden cevap vermedin la.
Dikkat edersen kendi taktik ve anlayışımın çok çok dışına çıktım.
5-4-1 ve full d3fans yaptım.Çünkü özel ant. basacağını düşünüyordum.
Pescara bile özel ant ile fak atıyor çünkü.
Bu riski gözze alamadım bende 1-0 olsun benim olsun dedim skora yatacaktım.
Bir halta yaramadı belliki.

beşiktaş maçını izliyordum o yüzden cevap yazamadım neden özel antrenman basacağımı düşündün ki öyle bi tehditte falan da bulunmadım halbuki :ehe:
pescara için öyle şeyler demesene ayıp çok ayıp @Daredewill duyuyor musun :D

Son düzenleme:
Geçte olsa doğmuş küllerinden kadron. Benimkine denk şu an belki daha iyi. Bizden çok daha iyi 4-5 takım var ligte :/

Ben birinci olmadım zaten siz beni zorla birinci yaptınız. Son 4 haftada 3 kere puan kaybetmişsin :artiz: Geçen sezon puan kaybetmen için yarım sezon beklemiştim :p
Evet ve benim arka arkaya 2 tanesiyle maçım var daha :/

beşiktaş maçını izliyordum o yüzden cevap yazamadım neden özel antrenman basacağımı düşündün ki öyle bi tehditte falan da bulunmadım halbuki :ehe:
pescara için öyle şeyler demesene ayıp çok ayıp @Daredewill duyuyor musun :D
Bulunmadın ama ima ettin.:of:Huylandım bende ya basarsa diye:(.Hinlikte ,kurnazlıkta sınır tanımıyorsunuz layn:D

Bjk'yi de yoldular zaten yazık oldu.:eek:

Geçen şampi yapalım dedim yok istemem 2.lik yeter dedin.:artiz:
Geçen sezon efsoydu benim açımdan.:oleyo2::cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık