Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanka bir kupa alayım be artık, çok görme. Seni ligte şampi yapıyoruz ya, daha ne istiyorsun.
Takılıyorum la :(
Sana vermeye niyetliydim zaten kaleci dahil Rotasyonla çıktım.
Bu sezon güçsüz külüpten biri alsın istiyordum. Ama almdan gelirsen kızacam sana :mincika:şampiyona elenmiş olmak istiyorum kupada.:good::oleyo2:

Hiçde bile banada oyunlar oynanıyor başkan yaaptırmama çabasındalar topluca:üzgünüm::agla:. Fırsatı bulan çöküyor özele.:mad:

Takılıyorum la :(
Sana vermeye niyetliydim zaten kaleci dahil Rotasyonla çıktım.
Bu sezon güçsüz külüpten biri alsın istiyordum. Ama almdan gelirsen kızacam sana :mincika:şampiyona elenmiş olmak istiyorum kupada.:good::oleyo2:

Hiçde bile banada oyunlar oynanıyor başkan yaaptırmama çabasındalar topluca:üzgünüm::agla:. Fırsatı bulan çöküyor özele.:mad:
Sen rahat ol, arka planda önünü açmak için gerekli çalışmaları yapıyorum. Kupa bende ya bir talihsizlik olmazsa. O gün gelsin de sizden karma takım çıkaracağım.

Hadi, yeme beni hiç birşey yapmayı göze alamazsın.:(
Ne karma taakımıymış bu?
O gün gelince bu gününe kadar kimle şike yaptıysam kimleri şampiyon yaptırdıysam, kapılarını çalacağım. Benim oyuncularımı alacaksınız. Karşılığında ben de sizin en iyi oyuncularınızı alıp final maçına öyle çıkacağım.

O gün gelince bu gününe kadar kimle şike yaptıysam kimleri şampiyon yaptırdıysam, kapılarını çalacağım. Benim oyuncularımı alacaksınız. Karşılığında ben de sizin en iyi oyuncularınızı alıp final maçına öyle çıkacağım.
20 taakımın hepside olacak yani.:flaugh::oleyo2:
La sistem izin vermez o zaman elincee en iyi oyunumuz takımının değeri kadar olur.:D
Unut bunu.
Sana kupayı getirecek taktiği vereceğim.:good:
Finade özelde basılmasına gerek yok.
Ama o zaman gelince vereceğim istediğin topçuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık