Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok sevdiysen değiebiliriz Rifocum:D:oleyo2:
Sen Napoliyi kaldıramazsınn yzıyom buraya:D Oysa Torino ile zirve mücadelesi vermiştin.
En iyisi değişelim ikimizde kazansın.:good::oleyo2::fool:
Torino ile aramda duygusal bağ var, o sezon'u unutamam, emek ter kan gözyaşı:respect:

Napoli ile büyük ihtimal hedefi bile tutturamayacağım. Kuraya ihanet olmasa verirdim ama kura bozulmaz1!1

Yanlış değilsem bir önceki İtalya'da şampiyon Bologna olmuştu dimi? Sende bu sefer Bologna ile şampi ol bakalım:oleyo2:

Senin özel mesaj kapalıydı, üzerime büyük oyunlar oynandı. Pescara kim la, sorsak hangi lig diye bilen çıkmaz.:S
La yok zaten konudaydım.Sadece yemeğe gittim .
Geldiğimde baktım çekmişler 5 dk bekleyemedin dimi.:mad:
En iyi oynayanlara hep çöp takım çıkmış.Acemiler kaldıramayacak buyuk takımı gene.Bırakacaklar Real gibi.:(

Torino ile aramda duygusal bağ var, o sezon'u unutamam, emek ter kan gözyaşı:respect:

Napoli ile büyük ihtimal hedefi bile tutturamayacağım. Kuraya ihanet olmasa verirdim ama kura bozulmaz1!1

Yanlış değilsem bir önceki İtalya'da şampiyon Bologna olmuştu dimi? Sende bu sefer Bologna ile şampi ol bakalım:oleyo2:
Oluyumda gör laaan dumur edecem sizi.:mincika:

2 tarafta razıysa bişi olmaz sen gene bakıyım rahatıma dediğinden yanaşmıyon:artiz::flaugh:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık