Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Avrupa Kupası Turnuvası

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
Korsanfan haber:Hocam maçı nasıl değerlendiriyorsunuz?
Oginari: Planladığımız gibi maçı ilk yarıda bitirdik. İlk yarıdaki tempomuz yeterli düzeydeydi fakat ikinci yarıya bunu taşıyamadık ve rakip takımı maça ortak edebilecek fırsatlar verdik. Bu konu üzerine çalışmalarımız olacak.

Korsanfan haber: Sizce grubu kaçıncı bitirirsiniz?
Oginari: Henüz konuşmak için çok erken. Fransa sürpriz bir puan kaybı yaşadı ve bu hediyelerini de fırsata çevirmek istiyoruz. Neden bilmiyorum fakat daha grupta 5 maçımız var. Önümüzdaki maçtan sonra sıralama hakkında konuşmayı düşünüyorum. Teşekkürler

Oginari: Planladığımız gibi maçı ilk yarıda bitirdik. İlk yarıdaki tempomuz yeterli düzeydeydi fakat ikinci yarıya bunu taşıyamadık ve rakip takımı maça ortak edebilecek fırsatlar verdik. Bu konu üzerine çalışmalarımız olacak.

Oginari: Henüz konuşmak için çok erken. Fransa sürpriz bir puan kaybı yaşadı ve bu hediyelerini de fırsata çevirmek istiyoruz. Neden bilmiyorum fakat daha grupta 5 maçımız var. Önümüzdaki maçtan sonra sıralama hakkında konuşmayı düşünüyorum. Teşekkürler

Afiş çalışması bekliyorum senden. Önceki ligde yapmıştın.

İlk yarı biz oynadık bir kere kaçırdığımızın haddi hesabı yok. Ama öcümüzü rövanşta almayı planlıyoruz :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık