Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Oshi no Ko

Az önce ilk bölümü bitirdim. Bu nasıl bir manga kardeşim böyle. Mecbur mangaya geçecez artık, büyük bir sürpriz olmazsa yılın en iyi animesi olabilir.

İlk bölümü izledim. Başları biraz sıkıcı olsada sonları güzel oldu. Devamı gelirse izlerim muhtemelen. Şunuda söyliyim Ai,Ruby ve Aqua çok güzel figür potansiyeli olan karakterler. Gözlerinden dolayı farklı farklı figürler çıkacağına eminim. Minik Ruby ve Aqua şirin olurdu aslında.

İlk bölümü izledim, beğendiğim ve beğenmediğim yanları oldu ama şunu söylemeden edemeyeceğim. Lanet animenin her yerde paylaşımlarını görmek insanlara acayip negatif duygular yüklüyor.

90 dakika demişler. Üşenirim ben bunu izlemeye sen bana salla spoilerı ilgimi çekerse devamını izlerim.
Bir idol var Ai diye. Bu idolün fanı olan bir adam var. Adam doktor, fan olma sebebi eskibir hastasının otaku olması. Eski hastası olan kız çok genç yaşta ölüyor. Sonra bir gün hastaneye hamile bir kız geliyor. Kız Ai çıkıyor. Ai 16 yaşında daha. Kız 20 haftalık hamile olduğu için kürtaj yapamıyorlar, kız ikizleri doğuruyor. Doktor o gün Ai'nin stalkerı tarafından öldürülüyor ve Ai'nin çocuğu olarak reerkarne oluyor. Doktorun yeni adı Aqua. Aqua'nın bir de Ruby diye ikizi var, ikizi de ölen hastasının reerkarnesi. Ama bu ikili birbirlerinin eski hayatlarını bilmiyor, sadece ikisi de birbirlerinin reerkarne olduğunu biliyor. Bu bölümün ilk 20 dakikası. Bundan sonra 85. dakikaya kadar bunların aile hayatını, Ai'nin idol olarak yükselişini izliyoruz. Bölümü sonlarına doğru Ai Aqua ve Ruby'nin babamız nerede falan diye konuşmasını duyuyor ve babalarını arayıp ikizlerle buluşturmak istiyor. Sonra Ai'yi sadece en ünlülerin girdiği bir baloya mı konsere mi ne davet ediyorlar. Ai konser için hazırlanırken en başta Aqua'yı öldüren stalker Ai'yi de öldürüyor ve sonra intihar ediyor.

Bir idol var Ai diye. Bu idolün fanı olan bir adam var. Adam doktor, fan olma sebebi eskibir hastasının otaku olması. Eski hastası olan kız çok genç yaşta ölüyor. Sonra bir gün hastaneye hamile bir kız geliyor. Kız Ai çıkıyor. Ai 16 yaşında daha. Kız 20 haftalık hamile olduğu için kürtaj yapamıyorlar, kız ikizleri doğuruyor. Doktor o gün Ai'nin stalkerı tarafından öldürülüyor ve Ai'nin çocuğu olarak reerkarne oluyor. Doktorun yeni adı Aqua. Aqua'nın bir de Ruby diye ikizi var, ikizi de ölen hastasının reerkarnesi. Ama bu ikili birbirlerinin eski hayatlarını bilmiyor, sadece ikisi de birbirlerinin reerkarne olduğunu biliyor. Bu bölümün ilk 20 dakikası. Bundan sonra 85. dakikaya kadar bunların aile hayatını, Ai'nin idol olarak yükselişini izliyoruz. Bölümü sonlarına doğru Ai Aqua ve Ruby'nin babamız nerede falan diye konuşmasını duyuyor ve babalarını arayıp ikizlerle buluşturmak istiyor. Sonra Ai'yi sadece en ünlülerin girdiği bir baloya mı konsere mi ne davet ediyorlar. Ai konser için hazırlanırken en başta Aqua'yı öldüren stalker Ai'yi de öldürüyor ve sonra intihar ediyor.
Külotçular her seferinde şaşırtmayı başarıyor arkadaş. Ne diyebilirim ki. Bu aynı zamanda son bölüm mü hikaye burada bitiyor sanırım yoksa ne pok anlatacak bunun devamında. Reankerne olan bebek stalkerın diğer bebekleri öldürme macerasını mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık