Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

Herşeyin telif hakkı belirli bir süre sonra halka açık hale gelir. O yüzden bi zaman sonra satıcaklardır 5-10 yıl kala satmaya çalışırlarsa zaten piyasa değeri çok düşer veya kimse almaz. Tahminim 10 yıl sonra bir Silmarillion filmi görürüz. Son olarak Lort dizisi çok tutarsa bu süre daha da erkene gelebilir.
Sahibi varsa eğer, gelmez.

Filmde Boromir bir başkadır, eyvallah. Amma velakin, kitapta Faramir en güzel insan evladıdır.

O kitabı zamanında arayıp bulamamıştım. Son söylediğin kısmı biliyorum. Ancak nasıl tanıştıkları hakkında bilgim yok. Zahmet olmazsa bir anekdot paylaşabilir misin?
Tom Bombadil'in hikayesi Tehlikeli Diyardan Öyküler kitabının içinde var. Ayrı bir kitap olarak basılmadı. Altınyemiş aslen nehrin kızı gibi bir unvana sahip. Tom ormanda gezerken onu sakalından tutup suya düşürüyor, böyle tanışmış oluyorlar. Daha sonra aralarındaki muhabbet gelişiyor ve evleniyorlar.

Nereden aklımda kaldıysa ben onu yıllardır hobbit sanıyordum. Ya filmde duydum ya da başka bir yerde gördüm tam hatırlamıyorum. Anladım şimdi.
Kitapta Gandalf ondan bahsederken bir Hobbit türü diyor. Smeagol'un halkı nehirlere yakın yaşar ve balıkçılık yapardı. Öldürdüğü kişi kuzeni Deagol'dü. Bilbo ve Frodo ise Ayağıkıllı olarak bilinen en küçük Hobbit türüne mensup.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık