Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

Tolkien yazdı deseler inanırdım. Güzel yazmış yazan. :) Sana o zaman taş devlerini sorayım Hobbit'te geçen Tolkien'ın başka herhangi bir notunda senaryosunda falan geçtiğini duydun mu ¿ Çünkü Hobbit'ten başka hiçbir kaynakta yoklardı. İngilizcem Orta Dünya eserlerinin hepsini okuyabilmek için yeterli değil okumuşsundur belki farklı bir kaynaktan taş devleriyle ilgili bir bilgi.
Hobbit en başta çocuk masalı tadında düşünülmüş bir eser olduğundan, hikayeye konulmuş mitolojik öğeler oldukları söyleniyor. Bu yüzden Tolkien bunları detaylandırmamış.

Dizisi ile ilgili son gelişmeleri takip ediyor musunuz? Senarist kadrosu kurulmaya başlanmış , bütçe ve sezon sayısı belli olmuş.

Para önemli tabi ama şöyle bir sey var biz filmde ki ambiansa alıştık bize farkli bir dekorasyonla, ambiansla gelirlerse acikcasi hosuma gitmez. Dizide yer alacak karakterler de basta filmdr yer alan oyunculardan secilmeli.
O konu tartışılabilir. Sonuçta aynı şeyi izlemeyi vaadi ortadaki proje için yetersizlikler meydana getirilebilir. Emin değilim ama sanırım Aragorn'un genç hali görülecekmiş ama bilemiyorum nasıl olacağını.Sonuçta çok da yaşlı sayılmaz.

O konu tartışılabilir. Sonuçta aynı şeyi izlemeyi vaadi ortadaki proje için yetersizlikler meydana getirilebilir. Emin değilim ama sanırım Aragorn'un genç hali görülecekmiş ama bilemiyorum nasıl olacağını.Sonuçta çok da yaşlı sayılmaz.
Aragorn bildiğin yaşlıdır. Numenor kanından dolayı uzun bir ömür bahsedilmiştir. Genişletilmiş versiyonu izle, 2. Filmin. Orda bahsi geçiyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık