Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oricon 2014 İlk Yarı - Genel ve Bireysel Manga Satışları [18 Kasım 2013 / 18 Mayıs 2014]

Gümüş'ün saydığı sebeplere kesinlikle katılmakla beraber sevinmedim değil 1.likten olmasını OP'nin . "Belki" bir uyarı olur Mr. Oda'ya .

Balıkadam ve PH gibi uzun ve uzun olduğu kadar da sıkıcı arclar,üstüne de zırt pırt ara derken doğal yani bu rakamlar.Arkadaşların yazdığı gibi benim de temennim Oda'nın biraz daha dikkat etmesi gerektiği yönünde.

Soytarii26

Bleach niye yok :(

SnK hakediyor bence birinciliği, şu an severek okuduğum mangaların başında geliyor benim de. Ailecek severek okuyoruz biz hatta.

Birinci sırada one piece'i göremeyince bi burukluk yaşadım :ühü:, birde bu yıl hxh'ı da görürüz bu listede diye bekliyordum, neyse belki ikinci yarıya..

Quantum20

One piece kötü bi arc çıkarması etki etmiştir. Bi de şaşırdığım Shingeki no Kyojin mangası çok kötü değil mi :D Bu kadar satması baya şaşırtıcı.
Haklısın Hocam, harbiden kötü bir mangası var... Kurguya laf yok ancak, çizimler felç...

eline saglık,yine hızlı davranmısın :D shingeki dedigin gibi daha öncede almıstı liderligi,normal yani.ama genel toplamda yine one piece gecer 2013te oldugu gibi.

birde verileri benim genel konuya ekliyorum haberin olsun,tekrar emegine saglık :good:

eline saglık,yine hızlı davranmısın :D shingeki dedigin gibi daha öncede almıstı liderligi,normal yani.ama genel toplamda yine one piece egcer 2013te oldugu gibi.

birde verileri benim genel konuya ekliyorum haberin olsun,tekrar emegine saglık :good:
Tabi ki. Aslında bu paylaşımları senin konuda yapmak istiyorum ben ama hem konu sahibi sen olduğun için sana bırakıyorum hem de daha fazla insanın görmesi için ayrı konu açıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık