Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Onur Ayı

onur ayıymış! kim size onur kelimesini kullanma hakkını verdi. bir de bütün bir ayı sahipleniyorlar. size bol bol akıl fikir diliyorum.
bakalım site yönetimi burada propaganda yapmanıza izin verecek mi, yoksa diğer mecralar gibi karşıt görüş bildirenleri cezalandırmayı mı tercih edecek merak ediyorum.
Sen kimsin ve neden oldukca siradan bir kelimenin kullanilmasini sorguluyorsun?

onur ayıymış! kim size onur kelimesini kullanma hakkını verdi. bir de bütün bir ayı sahipleniyorlar. size bol bol akıl fikir diliyorum.
bakalım site yönetimi burada propaganda yapmanıza izin verecek mi, yoksa diğer mecralar gibi karşıt görüş bildirenleri cezalandırmayı mı tercih edecek merak ediyorum.
Onur kelimesi için senden mi izin alacaklardı🤔
Buradan bakınca yetkili merciden ziyade köz bibere dönmüş biri gibi duruyorsun:hhh:

Bir hakkı elde etmek zordur. Bir hakkı kazanılabilir hale getirmek bundan çok daha zordur. Umarım ülkemiz de bu konuda daha da bilinçi olur. " ONUR " ayınız kutlu olsun.

Kaynakça : @Gan Fall , Onur ayı, KorsanFan 3.06.2023

aga sen burada bunu yazarken dünyada binlerce eşcinsel birlikte oluyor. eşcinselliğinde tarihi epey eskiye dayanır. yani halihazırda zaten yaşanan birşeyin paragrafa, resmiyete dökülmesi seni neden bu kadar gerdi anlamadım. kendi çapında minicik forumda açılan konuya netflix mimi koyma. ha minicik olmasa da koyma, kendine odaklan

Propagandayı olumsuz manada genişleterek kullanmıyorsanız;

Propaganda kötü bir şey değil. Birlikte kavgasız yaşayabilmek istiyorsanız her fikrin yaşama ve propaganda yapma özgürlüğü olması gerekiyor.

Hem seküler hem muhafazakar insanlarda sadece kendi doğrularına özgürlük tanıma gibi bir alışkanlık var. Herkes farklı düşünceleri kendi doğrularına tehdit olarak görüyor. Bu doğal ama bunu baskıyla ortadan kaldırmayı düşünmek akıl dışı.

eşcinseller ile ilgili ve eşcinsellerin kendi aralarındaki ilişkilerle derdim yok. herkes kendi meşrebinde, kendi gibi düşünenler ile, kendi arzuladığı gibi yaşama hakkına sahiptir.
fakat lgbt'nin propaganda yöntemlerinden ve ofansif propagandasına maruz kalmaktan şikayetçiyim. ayrıca bu propagandanın çocukların kolayca erişebilecekleri yerlerde yapılmasını da sakıncalı buluyorum. zorla yapılan dini propagandalar ile ilgili de aynı şeyleri düşünüyorum. tartışmak niyetinde değilim, bu konuya daha fazla mesaj atmayacağım. kimse karşıt görüşünü söylemezse, arkadaşlar onur ayı gibi saçmalıkların herkes tarafından kabul gördüğünü sanmaya başlıyor, lgbt propagandasından hoşlanmayan insanlar da var, bunu belirtmek için yazıyorum.

İnsanlar saçma sapan şeylere ne anlam yükler oldu çok tuhaf resmen. Hayat bu mu sizce de? İnsanlık tarihinin başından bu yana düşünüyorum da konuşmayı bile bilmeyen bir primattan şu duruma gelmişiz ama bir kelimeye yüklenen anlamı o kadar sahiplenmişiz ki bunun uğruna tartışıyoruz. Ne kadar da ilkeliz.

Onur ayı kutlu olsun. :good:

Her insan, doğuştan, onurlu yaşama hakkına sahip olmalıdır. Ne yazık ki bu memlekette birçoğumuz bu haktan az veya çok mahrumuz, belki bir sefalete, belki bir ayrımcılığa mahkumuz. En çok da lgbt vatandaşlarımız açısından korkunç hak mahrumiyetleri söz konusu ve mücadele etmek zorundalar (bunlar tanımı daha belirli birçok temel hak üzerinden de konuşulabilir). Onurlu yaşamak bir haktır ve insanların, hakları için mücadelesi de çok önemli, değerli ve tabii ki onurludur.

🌈🌈🌈

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık