Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Onuncu Titan Kaptan Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ohara'daki Roche çıksa çok güzel olur ama Eiichiro Oda böyle bir yola girmez gibime geliyor.
Bahsi geçen kişinin ismi impel down mahkumlar listesinde vardı.
Hem bu şekilde Karasakal'ın tayfasında poneglif okumayı bilen birisi olmuş olur hem de güzel bir hikaye örgüsü oluşmuş olur. Şu an denize çıkan korsanların "Korsanlar Kral"ı olması için garanti poneglif okumayı bilen birisine ihtiyacı var. Bana kalırsa bu biraz da anlamsız bir olay , herkes korsanlar kralı olmak istiyor ama hiç kimsenin elinde poneglif okumayı bilen birisi (Bildiğimiz kadarıyla.) yok Luffy'nin dışında.
Kendisi hakkında şöyle bir video yaptım geçenlerde
Roche mu olur bilinmez ama kesinlikle poneglifleri okuyabilen bir kişi daha karşımıza çıkacaktır. BB tayfası ise en mantıklı aday gibi korsanlar arasında.

ben eski rox tayfasından biri olabileceğini düşünüyorum görmediğimiz bilmediğimiz 2 tane daha kişi var rox tayfasından belki onlardan biridir

Kim olduğunu bilemeyeceğim tanıdık olabilir ilk defa göreceğimiz biri olabilir ama Robin gibi antik arkeolojik işlere kafası basan çok zeki birisi olduğunu düşünüyorum. Hatta muhtemelen Karasakal Korsanları'nın en zeki elemanıdır.

İmpel Down kaçaklarından birisidir belki eski Roger veya Xebec korsanlarından birisi de olabilir ve o zamanlara ait flashback onun üzerinden gösterilebilir.

O kadar çok açıklanmayan gizem var ki seride bunu unutmuşum. Capori'nin teorisi mantıklı geldi o tarz bir şeyler olabilir.

1017. sayının ardından Reddit'te bu kişinin Who's Who olabileceğine ilişkin bir teori ortaya çıkmış. Kendisinin tecrübeli bir ajan olması, Impel Down'dan çıkması ve ismi sebebiyle güzel bir yaklaşım gibi geldi.

Aynı zamanda başka bir korsan tayfasının veya denizcilerin içinde olan biridir. Aokijiden farklı birisi diye düşünüyorum.
Zoro çıkıyormuş bir de KF yıkılır.

Sürekli Luffy'nin şiddetine maruz kalınca "Bir gün seni gerçekten öldüreceğim." diyordu Zoro.

Cidden millet hayatının şokunu yaşardı.

1017. sayının ardından Reddit'te bu kişinin Who's Who olabileceğine ilişkin bir teori ortaya çıkmış. Kendisinin tecrübeli bir ajan olması, Impel Down'dan çıkması ve ismi sebebiyle güzel bir yaklaşım gibi geldi.
Muhtemelende o zaten. Tayfasına o kadar güçlü adamı katmışken Who's Who'yu geride bırakmış olması absürd olurdu. Kaido korsanlarının arasına sızdırdırmış olabilir. Çünkü Wano dışa kapalı bir ülke ama Wano'da olanlardan haberdardı kendisi. İçeride bir muhbiri olduğu kesin ve bu kişinin Tobiroppo'dan olması daha makul çünkü dışarıdan alınan tek güç Tobiroppolar. Hawkins ya da Apoo olamazlar, Ulti ve Page One çıkamayacak kadar akılsızlar. Teach gibi zeki olması lazım o karakterin. Geriye Black Maria ve Who's Who kalıyor.

Who, İmpel Down baskınında kurtulduysa akla en yatkın kişi olarak geliyor. Karasakal, Wano'ya bir baskın düzenleyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık