Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Onuncu Titan Kaptan Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who-s-who'nun saçları pembe.
Abi saçları ile beraber uyuşmayan pek çok noktası daha var zaten ama işte olacağı varsa "Senden sonra şunları şunları yaptım" veya "2 yılda bunlar bunlar oldu şimdi artık buradayım" vs. der kapatır konuyu :bilmem:

Gin çıksın istemiyorum pek tabii.

Vallahi araştırdım teorilere falan baktım pek mantıklı bir şey gelmedi ama bana ochako ya da silver axe olacakmış gibi geliyor

Bu adam hiçbir yerde gösterilmediğini göre, Teach'den uzakta bir yerde olabilir.
İki tayfanın eşleşmesini şöyle yapsak;

Shiryu - Zoro (Kılıç)

Pizarro - Sanji (Biri Kuzey'de kral biri Kuzey'de prens, Pizarro ve Judge'ın tanışmıyor olması imkansız.)

Lafitte - Nami (rotacı)

Burgess - Jinbei ( yakın dövüş )

Doc Q - Chopper (doktor)

Van Augur - Usopp (nişancı)

S. Wolf - Franky ( camışlık, ayrıca bu karşılaşma Oda'nın mega robot sevdasını da tatmin edecektir. )

Devon - Robin ( Kılık değiştirme, casus işleri vs. Devon bir de kadın düşkünü belli ki. )

Vasco Shot - Brook ( Şarapçı, ayyaş bir adam kesin müzik de çalıyordur. Kafasında da zaten şaklaban şapkası var, tayfanın eğlenceli üyesi olduğu kesin.)

Sonuç olarak hem BB tayfasına yakışacak birisini hem de Hasır şapkalara gelmesi muhtemel karakteri düşününce:

Weevil - Yamato ( Yamato da kendi çapında dişi bir ayıboğan, ikisi de İmparator çocuğu ve ikisinin de babasıyla alakalı sorunları var. Babalarının sıfatlarının benzerliğini düşününce ister istemez Weevil'in bunu bir rekabete dönüştürmesi muhtemel.)

Son düzenleme:
Bu adam hiçbir yerde gösterilmediğini göre, Teach'den uzakta bir yerde olabilir.
İki tayfanın eşleşmesini şöyle yapsak;

Shiryu - Zoro (Kılıç)

Pizarro - Sanji (Biri Kuzey'de kral biri Kuzey'de prens, Pizarro ve Judge'ın tanışmıyor olması imkansız.)

Lafitte - Nami (rotacı)

Burgess - Jinbei ( yakın dövüş )

Doc Q - Chopper (doktor)

Van Augur - Usopp (nişancı)

S. Wolf - Franky ( camışlık, ayrıca bu karşılaşma Oda'nın mega robot sevdasını da tatmin edecektir. )

Devon - Robin ( Kılık değiştirme, casus işleri vs. Devon bir de kadın düşkünü belli ki. )

Vasco Shot - Brook ( Şarapçı, ayyaş bir adam kesin müzik de çalıyordur. Kafasında da zaten şaklaban şapkası var, tayfanın eğlenceli üyesi olduğu kesin.)

Sonuç olarak hem BB tayfasına yakışacak birisini hem de Hasır şapkalara gelmesi muhtemel karakteri düşününce:

Weevil - Yamato ( Yamato da kendi çapında dişi bir ayıboğan, ikisi de İmparator çocuğu ve ikisinin de babasıyla alakalı sorunları var. Babalarının sıfatlarının benzerliğini düşününce ister istemez Weevil'in bunu bir rekabete dönüştürmesi muhtemel.)
Weevil’in BB’nin tayfasinda kaptan olacagini zannetmiyorum. Iyi niyetli birisi oldugu bariz belli, annesi tarafindan kandiriliyor sadece. Luffy ve tayfa onu annesinin etkisi altindan kurtardiginda bizimkilerin tarafina gececektir.

Ben teach'in de bu onlu içinde olduğunda ısrarcı olarak geldim. Tek argümanım ise bu tip rütbelendirmede en tepedekinin de bu sayılı sistemin içinde gördüğümüzden. Sadece bleach örneği ile lafı tekrardan kaçınayım. Yamamato hem tüm kaptanların kaptanı, hem de ayrıca bir takımın kaptanı ve o takım da diğer takımlar gibi hiyerarşi ve mekanizmaları var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık