Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Bu herifin aklına yeni fikir geldikçe wattpad blogu gibi girip hikayesini mi güncelliyor heh böyle daha cool oldu diye. Adamın zamanla değiştirdiği taslaklarını okuyoruz resmen.

Yabancı forumlarda bu yeniden çizimlerden herkes çok memnunken, bizim forumda da herkes bir o kadar memnun değil gibi :D

Yeni kötümüzün, yeniden çizimlerde bir öncekine göre daha sağlam işlendiği ve karakter derinliği katıldığı konuşuluyor ki ben de aynı fikirdeyim.

Çoğu çizim aynı olsa da şu an yeni kötümüzün karakter ve güç seviyesi olarak değişimi bence hikaye açısından daha güzel oldu.

Yabancı forumlarda bu yeniden çizimlerden herkes çok memnunken, bizim forumda da herkes bir o kadar memnun değil gibi :D

Yeni kötümüzün, yeniden çizimlerde bir öncekine göre daha sağlam işlendiği ve karakter derinliği katıldığı konuşuluyor ki ben de aynı fikirdeyim.

Çoğu çizim aynı olsa da şu an yeni kötümüzün karakter ve güç seviyesi olarak değişimi bence hikaye açısından daha güzel oldu.
Yeniden çizim hiç olmasın demiyoruz ama art arda aynı bölümü bininci kez tekrar çizmesi insanı çıldırtıyor.2-3 bölüm farklı bölüm olur sonrası önceki bölümlerden 2-3 bölüm tekrar çizsin onada tamamız.Önceki bölümlerden bari farklı bölümlerin tekrarını çizsin onuda yapmıyor.Hangi piskopat bundan memnunmuş cidden şok olmuş durumdayım.Doğru okuduğundan eminmisin : )

Yabancı forumlardaki insanlar günde 6 saat çalışıyor boş vakti var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık