Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

13. cilde bakarken gözüme çarptı. Normalde 68. bölümü ilk verdiğinde şu şekilde vermişti:

Ama cilt için yeniden çizim yaptığında sayfaları şöyle yapmış:

Şu sahne harikaydı, epey heyecanlandırdı beni :D

Bu hafta hem One Piece hem de One Punch Man iyiydi..

Siryu yu gorunce içim acıdı lan ne hale geldi adam. Biraz daha erken getiremedin şu kel'i lanet adam ama efsaneydi lan ciddi bi halde yürüdüğünü görünce orgazm oldum burda resmen tek atmasa bari biraz eğlensin

@hdbfresh:
internette çizimle ciltteki çizim arasında Everest boyutlarında farklar var.

Afedersiniz cilt satın bir alın okuyun,yemin ediyorum elimde yaprak yaprak çevrilen sinema eseri gibi çiziyor
Murata ya... o derece diyorum.

Ne zaman bolum veriyor onu bilmiyorum benim kopmam ondan :). Ana bolummu ara bolummu, kim geldi kim gitti... Duzgun bir yayin zamani olsa :I
Normal bölümlerin net bir tarihi yok. Genelde duruma göre 1.5 hafta ile 3 hafta arasında değişiyor. Mesela bundan önce 2 bölüm birden verdi ama bu bölümün gelmesi neredeyse 3 haftayı buldu. Birde yeni çıkacak cilt için yeniden çizimler yaptığında ise 1 ay bile bölüm vermediği oluyor. Seri dergiye basılıp yayınlanmadığı ve birde internet üzerinden yayınlandığı için bölüm verme konusunda daha esnek. Mesela bugün verdiği bölümün kapağını daha bugün çizdi, çizimi bitirdi ortalama 1 saat sonra bölüm çıktı.

Ana hikaye ile bağlantılı olan bölümler zaten anlaşılıyor. Bunların haricinde Young Jump'ta yayınlanan özel bölümler oluyor. Onlarında zaten ana hikaye ile ilgisi olmuyor. Bir de ciltte yayınlanan ekstra bölüm oluyor onun ana hikaye ile bağlantısı var. Zaten bölümler çıktığınde Young Jump özel bölüm veya cilt ekstrası diye belirtiyorlar.

@hdbfresh:
internette çizimle ciltteki çizim arasında Everest boyutlarında farklar var.

Afedersiniz cilt satın bir alın okuyun,yemin ediyorum elimde yaprak yaprak çevrilen sinema eseri gibi çiziyor
Murata ya... o derece diyorum.
Cilt için yeniden çiziyor, bazen sayfaları değiştiriyor vs. Çizim konusunda daha esnek olduğu için o da bunun hakkını güzel şekilde veriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık